Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a befogadot...

Miért van az, hogy a befogadott kölyök keverék németjuhász kutyánk (most 3 honapos es kb 2 hetes lehetett mikor befogadtuk) többi lent?

Figyelt kérdés

Ha csak èn vagyok vele hallgat rám, ha erosebben raszolok lefekszik mutatja a hasát, ha viszont a párom is ott van a párom lába körül mocorog ès ugat rám elèg kemènyen?

A kutyus lánykutya èn pedig pasi vagyok.


2017. nov. 21. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Mert tudja, hogy kettőtök közül a párod a falkavezér, ő a domináns és majd "megvédi" veled szemben.

Ezen egyébként érdemes lenne elgondolkoznod, a kutyák nem tévednek! :D

2017. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A lányok összetartanak a pasik ellen. :D


Egyébként igaza van az első válaszolónak. Őt fogadja el falkavezérnek azért védi be.

2017. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Tiltani kell nála azt a viselkedést.
2017. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha a kutya bárkit elfogadna falkavezérnek, nem védene be senkit, ne írjatok már mindenféle hülyeséget. Amúgy a megoldás ugyanaz: keményen letiltani, ha ugat.
2017. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Nem azt írtam, hogy a kicsi kutya akarja megvédeni a falkavezért, - bár elismerem, hogy félreérthető voltam - hanem azt, hogy a falkavezér fogja megvédeni őt, ezért mer annak a lába mellől nagy legényként ugatni.

2017. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy őt tartja mert èn elèg sokat voltam távol a munkám miatt, többször heteket. Letiltom egyből meg ha nyúlok felè lefekszik ès meghúzza magát, de amint ellèpek ismèt ugat... A kaját is a páromtól kapja de èn el tudom venni tőle, meg sem nyikkan közben, azèrt nem èrtem ezt a viselkedèst.
2017. nov. 21. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

(Még mindig 1-es vagyok)


Egyébként, a Kérdező nem tanácsot kért, hogy mit csináljon, hanem azt kérdezte, hogy "Mièrt van az, hogy a ...."?


Tehát tőlem korrekt választ kapott, EZ az oka!

Majd ha az érdekli, hogy mit tegyen ilyenkor, felteszi kérdésnek!

2017. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szívesen veszem a tanácsokat is hogy mit tegyek remèlem így már pontos :) nem vitát szeretnèk nyitni.
2017. nov. 21. 20:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ezt a "kaját odaadom-elveszem" dolgot nem tartom tisztességesnek a kutyával szemben.

Letetted, vagy letettétek neki, akkor miért kell kapkodni előle? Nálad sem lenne népszerű az, aki veled ezt csinálná!

Oké, hogy egyszer-kétszer eljátszottad, de szokj le róla és hagyd nyugodtan enni! Ha normális kapcsolatot alakítasz ki vele, akkor ha idomítod erre, ha nem, akkor sem fog rádfalni, ha felnőtt kutya korában a kaja közelében nyúlkálsz.

2017. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem minden alkalommal csináltam ezt, hanem 1x amikor is kipróbáltam hogy mi a realciója, vagy hol szerepelek az alá felè rendeltsègi rendszerben.
2017. nov. 21. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!