Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a Barf etetésről?

Vélemények a Barf etetésről?

Figyelt kérdés

Kisgyerekeim vannak és egyszerüen félek a ettől a fajta etetéstől!!

DE A párom így akarja etetni az 5 hónapos Staffinkat!

Így is elég vérmes fajta kutya alapból nem szeretném ha még rosszabb lenne!

Másrészt a férgesedéstől is tartok !

És nem tudom annyira felszabadultan szeretgetni ,mert az motoszkál bennem mi van akkor ha elkapok tőle vmit!

Meg ugye a gyerekeim!


2017. nov. 21. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

"vérmes"? :D Miért lenne rosszabb? Férges? :D :D Te nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal... B.A.R.F. Elvek az alapoktól face csoportot keresd fel.


Én 6 éve etetek nyersen amstaffot, majd kicsattan az egészségtől és az energiától. Szép izomzata van, nem férges, tiszta vérkép, orvosnál nem volt soha betegség miatt (max. megfázás)


A lehető legegészségesebb étrend.

2017. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként gondolom tudod, hogy a kutyatartók 3 havonta féreghajtóznak? Legalábbis a felelős réteg... Akár táp, akár B.A.R.F..
2017. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vérmes??? Wtf? Mi köze ennek az etetéshez? Nem lesz attól agresszív, hogy nyers húst eszik. A staffi amúgy emberbarát fajta, nem vérmes.

A férgek ellen meg fagyasztani kell a húst egy hétig, mielőtt a kutya megkapja. És persze rendszeresen féreghajtani kell.

2017. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Èrtem köszönöm

Igen nekem régen volt kityám eszem ágában n volt soha nyerssel etetni!Házi koszt és táp néha!

14 évig élt !

De én gusztustalannak is tartom meg veszélyesnek is !!


Furcsa ez a mai felfogás

Amugy de azt mondta az állatorvosunk hog gyerekek miatt akár 2 havonta is lehetne féreghajtani

2017. nov. 21. 20:08
 5/18 A kérdező kommentje:

Neked is köszi utolsó

Igen mert köztudottan vérmes agresszív kutya!!

Ezért néznek csunyán is emiatt mikor gyerekkel viszem le

2017. nov. 21. 20:10
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, nem a te párod akar a kutyával aludni helyetted? Írtál már ki abban a témában kérdést, ismerős a stílusod.
2017. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

De miért? Semmilyen veszélye nincs, ezt magyarázzuk...


Mai felfogás? :D

Nekem az furcsa, hogy van aki maradékot ad a kutyájának, meg a legszarabb minőségű tápot... "Mert hát csak egy kutya, nem?" És ez az indok arra, hogy nem érdemli meg a lehető legjobb körülményeket :D (ez nem konkrétan a kérdező felé irányult, hanem a kutyatulajok 70%-ához)

Vagy épp, hogy az emberek miért fizetnek 20-80 ezreket egy szaporított beteg keverékért, vagy hogy miért szaporítanak. Miért kínozzák az állatot, miért kell kikötni 2 méteres láncra... Folytathatnám egész sokáig

2017. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
2017. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2017. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Mitől lenne vérmes könyörgöm? :D Az agyonszaporított táskakutyák rosszabbak. Egyébként nem kaphattok el semmit, mert az emberi fogyasztásra szánt húst ellenőrzik, és féreghajtani is kell.
2017. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!