Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyusom egyre szórakozot...

Idős kutyusom egyre szórakozottabb. Ez a korral jár?

Figyelt kérdés
12 éves elmúlt, és az utóbb időben egyre szórakozottabb. Például elfelejti mikor megyünk haza, hogy már a séta végén vagyunk, és elkezd visszafele sétálni, mintha most kezdtük volna a sétát. Vagy megy előttem, én értelemszerűen a háta mögött vagyok, és egyszercsak megáll és elkezd jobbra-balra tekingetni, hogy hol vagyok, és kétségbe esik, hogy nem lát, ilyenkor mindig megérintem a hátát, hogy hát itt vagyok mögötted. (szólni nem tudok neki, mert már süket) Ilyenkor persze megörül, hogy nem vesztem el. Az utóbbi időben csinálja csak ezt, eddig nem volt ilyen kis süke-bóka.
2017. nov. 22. 11:17
 1/3 anonim válasza:
Igen a korral. Van egy két elég drága vitamin,étrendkiegészítő ami még segíthet picit az egyiknek Activait a neve ha jol emlekszem vagy valami hasonlo.De ha bemesz egy allatpatikaba tudnak majd javasolni valamit.
2017. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vitamint kap. Kifejezetten idős kutyának valót. Plusz Brokkovet tablettát és GF 600at az ízületeire.
2017. nov. 22. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kutyáknál is előfordul az időskori demencia.
2017. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!