Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy fél éves spániel kan...

Van egy fél éves spániel kan kutyám 1 hónapja. Amikor elhoztuk szobatiszta volt, majd elutaztunk 1 ismerősnél volt 3kutyával, azóta mindent elintéz lazán a lakásban, naponta 3-4 alkalommal van sétáltatva. Lehetséges, hogy megviselte a sok változás?

Figyelt kérdés
Amúgy kap jutalomfalatokat, ha kint végzi el a dolgát, gondolom így talán rájön, hogy mit akarok.
2010. jún. 1. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
egy hónapja van meg a kutyád, és máris valahol máshol is volt, és nem nálad, jól értem? Szerintem így még annyi időtök sem volt, hogy megszokjátok egymást, és ha már nélküled volt (mennyi ideig?) akkor szerintem még nem alakult ki az sem benne, hogy ki a gazdája... de ha rosszul értem az időpontokat, kérlek, javíts ki.
2010. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te hányszor pisilsz egy nap? Biztos nem háromszor. Egy féléves kutyó még kölyök, minimum 3 óránként le kellene vinni, hogy elvégezhesse a dolgát.
2010. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megzavarta a változás. Nekünk a macskánk volt így. Tavaly télen teljesen szobatiszta volt, majd tavaly nyáron kiköltöztek anyuék a telkünkre 2 hónapra. A macskát is vitték. Aztán mikor összel visszaköltöztek a panelba, kellett egy hónap míg a macska visszaszokott a szobatisztaságra. A kutyussal is így lehet.
2010. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, jól érted. 1hét telt el amikor elutaztunk. Még mindig jobb, mintha hagyom elaltatni...
2010. jún. 1. 10:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell 3 óránként levinni, mindig volt kutyám és ilyennel még nem találkoztam, elég volt a napi 3-4 hosszú séta. Köszi a válaszokat
2010. jún. 1. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

jézusom, elaltatni???? ez mégis hogy jutott eszedbe?... én arra gondoltam, hogy ha tudtad egy héttel az elhozatal után, hogy mész valahová, akkor elhozhattad volna az előző helyéről egy héttel később is, például, hogy ne zavard meg ennyire.

Egy biztos, ki kellene építeni a gazdi-kutya kapcsolatot, és azt most nyilvánvalóan újra kell kezdened.

Az se mindegy, hogy eddig hol/hogyan élt a kutya: kertben, lakásban. Akinél eddig volt, 5 hónapig, az mondjuk mikor, milyen időben vitte ki pisilni, és ahol egy ideig volt, ott kint volt-e a kertben vagy bent.

Amúgy ha ilyenek jutnak az eszedbe, mint altatás, bármikor a jövőben, felhívnám a figyelmed a spániel fajtamentésre, legalább őket keresd meg a jövőben, ha bármi ilyen gondolatod támad...

2010. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Te nem tudsz olvasni? Kikérem magamnak, hogy ilyet feltételezel, hogy el akarok altatni egy állatot!!!!

Aki eredetileg magához vette, és lepasszolta az akarta elaltatni.

Én azt írtam, h még mindig jobb h kicsit meg van zavarodva,mintha hagyom elaltatni.

2010. jún. 1. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!