Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vérzik a kutyám lába. Nem...

Vérzik a kutyám lába. Nem olyan vészesen, de szeretnék biztos lenni benne, hogy nem is lesz komoly baja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem rég arra lettem figyelmes, hogy nagyon ugat a kutyám. Még volt egy kis dolgom, meg gondoltam úgyis lassan viszem sétálni, várok, hátha abba hagyja. Majd kb 2-3 perccel később édesanyám kinézett rá, s szólt, hogy vérzik a kutya lába. Azonnal kisiettem. Nincs túlzottan intenzív vézrés, viszont a lépcsőn egy közepes vértócsa lett. Megnéztem közelebbről a sebét, első ránézésre nem láttam komoly sérülést, valószínüleg csak elakadt valahol, de a lábán egy 1cm2-es seb van, és a lábfején elég sok a vér. Nem értek hozzá, nem tudom mennyire komoly sérülés. Úgy állok hozzá, inkább utánakérdezek. Elvégre jobb félni, mint megijedni. Mit gondoltok, hagyjam éjszakára, nincs semmi komoly baja, vagy hívjak most állatorvost?

2017. nov. 24. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Lefertőtleníted betadine-al és bekötöd. Ha pedig komolyabbnak látod a sérülést akkor orvos, bár ha több vértócsa is van akkor érdemes amúgy is az orvos. Tegyél fel egy képet esetleg a sebről.
2017. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!