Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Karamellát evett a kutyám!?

SOS! Karamellát evett a kutyám!?

Figyelt kérdés
A szobámban az asztalomon volt egy dobozban vajkaramella és csokival bevont zselés cucc, nem kevés. A nagymamám bejött vmiért és nyitva hagyta az ajtóm egy kis időre és eltűnt, a doboz a földön volt, a kutya bejött és megette. Most értem haza, már elvileg csomót fosott szegénykém, most tök jól van, sőt szaglászik is morzsák után... De nagyon aggódom, és ma nem tudom dokihoz vinni, mit csináljak? Olvastam itt, hogy volt már ilyen és nem lett gáz de nem nyugtat meg....

2017. nov. 24. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
2017. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze én is rákerestem... De a csokitartalom minimális, csak a bevonata volt a zselés izének, szinte az egész amúgy karamella volt, vagyis cukor.. De aggaszt nagyon :'(
2017. nov. 24. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lesz baja vagy nem. Inkább hívj fel egy orvosi rendelőt, s kérdez meg!
2017. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha csak fosik, nincs gáz. Mekkora testű kutya?

Vize legyen, kaja még reggel sem. Ha hányna, holnap doki.

2017. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindjárt telefonálok egy ügyeletre. Kistestű, szálkás tacsi, 10 éves. Mielőtt megtudtam volna, hogy mi történt, láttam, hogy elfogyott a vize, ami ritka, újratöltöttem, most is ivott egy nagy adagot, figyelem, remélem nem lesz gond... Köszi mindenkinek!
2017. nov. 24. 19:28
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Persze mert a cukorra vizet iszik az ember is.. szerintem sem lesz gáz..ha eddig nem volt..!
2017. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Csakhogy ne legyél túl nyugodt, nekem egy doboz pilótakekszbe halt bele a kutyám, pedig az nem tömény cukor.

Pedig mi amikorra észrevettük, azonnal vittük orvoshoz.

2017. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Gond akkor van, ha xilit nevű édesítőszer volt benne, ez súlyosan mérgező a kutyákra. Nézd meg a dobozt, az összetevőit. Ha nem volt benne xilit (más néven nyírfacukor), akkor nem lesz baj.
2017. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutya hasnyálmirigye nincs ilyen mennyiségű cukor feldolgozására "tervezve", nem fiatal kutya, ha begyullad vagy leáll a hasnyálmirigye, az visszafordíthatatlan.
2017. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na telefonáltál?

Mit mondott az orvos?

2017. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!