Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám a ken elé...

Hogyan tudnám a ken elé szoktatni?

Figyelt kérdés
Van egy kinti kutyám vagyis kettő 3 éves mindkettő és a kisebbik éjszakára nem akar bemenni a kenelbe ami ki van bélelve szalmával egy puha kutya párna is van neki bent a kisólja is de nem megy be csak akkor ha éjszakára bezárom de nem zárhatom be mert a nagy meg bemenne magától is és ha bazárom a kicsit a nagy nem tud bemenni ha mindkettőt bezárom az meg azért nem jó mert a nagy még őrizné a házat. Valami tanács hogyan szoktassam be a kenelbe?
2017. nov. 24. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szóval csak egy ház van, amit a nagy őriz a kicsitől?
2017. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért kell a kisebbiket bezárni?
2017. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem akarja bezárni.. azt akarja, hogy a kutya este magától bemenjen a bélelt, téliesített helyre.


A két kutyus jól kijön egymással? Nem szokott a nagy dominálni? Nem fél a kicsi? Ha nem akkor zárd be őket néhány éjszakára, aztán próbáld ki hogy nyitva hagyod a kaput.

2017. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan tudod, hogy nem megy be? Ott ülsz és figyeled?
2017. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valaki kibogozná? Nem értem :(
2017. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a bizonyos kisebbik kutya kistestű?

Nem árt tudnod, hogy kistestű és/vagy rövidszőrű kutyát ilyen hidegben már nagyon nem szabad kint tartani.

2017. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A nagytol nem fél ha be vannak zárva együtt alszanak összebujva csak a kicsi meg fent alszik mindig a teraszon ott eszik meg minden voltak bezárva 3 4 estét és este kinézegetem és itt feküdt a teraszon.
2017. nov. 25. 06:40
 8/12 A kérdező kommentje:

Na szóval aki nem érti a kiskutya nem akar bemenni a téliesített keneljébe ami ki van bélelve van benne kutya párna és ott van bent neki még egy kis Kutya ház is de csak akkor marad bent ha bezárom de leirtam fent miért nem akarom bezárom.

Szóval valami tanács hogyan szoktassam be? Arra gondoltam hogy kapjon bent enni ő is mert ugye neki a terasz a törzshelye itt eszik és itt is alszik.

2017. nov. 25. 06:50
 9/12 A kérdező kommentje:
bezárni*
2017. nov. 25. 06:51
 10/12 A kérdező kommentje:
Valaki?
2017. nov. 25. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!