Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a táp megfelel egy németjuh...

Ez a táp megfelel egy németjuhásznak és egy sicunak?

Figyelt kérdés

Látom hogy azt irja 25 és 45 kg között de nagy baj lenne ha ezt enné a shicu is?


[link]


2017. nov. 25. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, megfelel mindkettőnek. Nem lesz semmi baja tőle. Számold ki a napi adagját.
2017. nov. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi csak mert nem akarok 2 félét venni ebből veszek akkor egy 30 kg és az elég nekik meg egy kis Kutya tésztát konzervet meg kutyaszalámit
2017. nov. 25. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A tésztát, szalámit és konzervet szerintem hanyagold, fölösleges pénzkidobás, tápértéke semmi. A tiszta ráadásul még érrendszeri bajokat is okoz. Inkább nyesedéket vagy húst vegyél nekik mellé, sokkal jobban jártok.
2017. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezek tényleg olyan konzervek amik húst tartalmazzák eddig is nagyon szerették a kutyáim
2017. nov. 25. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:

A tésztát meg a szalámit én is hanyagolnám a helyedben.

A konzerv is pénzkidobás szerintem.


A Brit egy nagyon jó, teljes értékű táp, nem kell mellé semmi mást sem adni a kutyának.

A kérdésedre válaszolva pedig, max. annyi baj lehet, hogy a kutya nem tudja/akarja majd elrágni a nagy tápszemeket. Én inkább közepes testű kutyának való tápot vennék, kompromisszumként, hogy mindkét kutyának pont jó legyen.

2017. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eddig nagyon rosz minőségű kaját kaptak azt a szar fincsi kutyatápot és maradékot:(nem nálam)
2017. nov. 26. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!