Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Francia Bulldogon kívül...

A Francia Bulldogon kívül milyen kutya lehet számomra az ideális? Legyen:kis mozgás igényű, nem szőröző, kevés gonddal járó, igazi öleb.

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
"Nem szőröző, kevés gonddal járó, igazi öleb". Ebből egyik sem jellemző a francia bulldogra
2017. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Van kutyás múltad? Hol tartanád? Napi mennyi sétát és foglalkozást tudsz vállalni? Van kereted az állatorvosi kiadásokra?
2017. nov. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

A francia bulldog erősen szőröző, és nem öleb.


Bichonok, törpe uszkár?

2017. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

És mennyit tudnál egy nap vele foglalkozni?


"...kevés gonddal járó..."

Ha neked egy élőlényről való gondoskodás teher, semmiképp ne legyen kutyád

2017. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként a francia bulldog makacs, lusta, beteges, horkol, nyáladzik,szőröz, hörög. Nem öleb, de már nem is kutya (szubjektív vélemény)
2017. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan kutya ami kevés gonddal jár. :)
2017. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bichon havanese :) bár hosszú szőrű , minimálisan hullik a szőre :) nyilván őt is le kell fárasztani sok sétálval és jàtékkal de imád lustálkodni :) jól alkalmazkodó , könnyen tanítható fajta :)
2017. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, azért írtam, gondoltam a Francia Bulldogra, mert arról az interneten olvastam szó szerint ezt:"igénytelen, igazi öleb". Most amúgy Beagle-m van, de ő elég pörgős, én meg lusta vagyok. Meg szívesen aludnék együtt a kutyával, csak ha nagyon szőröz, az nem túl jó... :/
2017. nov. 26. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel mi lesz a beagle-vel?
2017. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!