Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 9 hetes kölyökkutyának...

Egy 9 hetes kölyökkutyának mennyit kéne aludnia?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy akár 20 órát is tudnak! Viszont őt nem lehet lelőni :) ha itthon vagyok egésznap képes körülöttem sürögni forogni, játszani. Vagy elkéne zárnom, hogy pihenhessen nyugodtan?

2017. nov. 25. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizony, sokat szoktak aludni. Olyanok, mint egy kicsi ember gyerek. Az egész napja kb. evésből, és alvásból áll. A tiéddel nem tudom mi lehet, nagyon korán kezdi a pörgés, kb. 4 hónapos korában ráérne erre. Nézd meg nem fogy-e gyanúsan sok kávé otthon. :D
2017. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém sem informálódott róla, hogy napi 20 órát "kellene" aludnia:D

Aludt egyszer délelőtt, egyszer délután, általában 1,5-2 órákat.

De kb. úgy nézett ki, hogy volt, hogy elindult a szoba egyik végéből a másikba, és menet közben egyszerre úgy gondolta, hogy "most", akkor a szoba közepén lefeküdt, és 10 mp alatt elaludt:D

2017. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elfáradt, majd kidől magától. Kölyökkorában az enyém két fokozatot ismert, az eszeveszett pörgést meg az alvást. Az biztos, hogy soha nem aludt napi 20 órát. Ha egy kis nyugalomra vágysz, segíts rá, hogy elfáradjon. :)
2017. nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van hogy 3-4!! Órán keresztül fárasztom egyfolytában. Ledől 5 kemény percre és végig pörög amíg kicsit magammal is foglalkozom (eszem). 6 nap alatt 1 kgot nőtt (diéta ellenére, mert ment a hasa), fejlődik szépen
2017. nov. 26. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!