Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy megengedje?

Boti505 kérdése:

Mit csináljak hogy megengedje?

Figyelt kérdés
Akkorok egy szobakutyát de anya nem engedi valamiért.. Mit csináljak hogy megengedje.

2017. nov. 25. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Tudomásul veszed, hogy az édesanyád nem akar kutyát. Mert az a kutya az övé is lenne.Családban ez már csak így van. Kivárod, amíg a magad lábára állsz és akkor lesz kutyád. Addig talán az édesanyád is megváltoztatja a véleményét. Elég sok embert ismerek, akik azzal kezdték...kutya ide a lakásba soha. Most pedig bizony a kutyájukat nem adnák semmi pénzért :)
2017. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor szabad állatot vinni haza, ha a család minden tagja szeretné. Ha valaki ellenzi, akkor már meg is van a feszültségforrás, és minden rossz az állaton csattan vissza. Csak ő szívná meg.
2017. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8985701-hogy..


Válaszokat nézd meg. Most nem írom le ugyanazt ha nem baj

2017. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se engedte. Ha a fejem tetejére álltam, akkor sem. 24 évesen, mikor a saját lábamra álltam, lett kutyám. Azóta 2 is. Természetesen az egész család imádja őket, de így visszagondolva jobb, hogy így történt. Anyukám a mai napig emlegeti mikor a kutyáimra néz, hogy egész életemben kutyára vágytam. Kellett ez a fajta vágyakozás ahhoz, hogy most felelős állattartó legyek. Anyukám pedig most is csak addig imádja a kutyáim, míg ott vannak, bármikor rájuk is tudom bízni Őket, de nem lettek meggyőzve, nem akarnak sajátot. Én úgy gondolom, aki nem akar kutyát azt nem kell győzködni, mert abból jó nem sül ki. Egy élő, érző lényről van szó, aki hatalmas felelősség.
2017. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, miért nem engedi meg.

- Nincs rá pénzetek? Egy kutya eltartása elég sokba kerül.

- Nem tűri el a lakásban az állatokat, és/vagy nem szereti a kutyákat?

- Azt gondolja, nem foglalkoznál vele?


Az első kettőn nem lehet segíteni, a harmadikon talán igen. Ezért lenne fontos, hogy miért nem engedi meg.

2017. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!