Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Labrador és egy Német...

Egy Labrador és egy Német juhász kutya megférnek együtt? Nem gond egy udvarban együtt tartani őket?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 kan kicsit nehezebben fér meg, de függ attól is, hogy mennyi idős korban vannak, talán a kölyköket sokkal könnyebb összeszoktatni, de sok múlik a tekintélyen is szerintem...
2017. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelően szocializáltak? Jól neveltek? Jó idegrendszerrel rendelkeznek? Ha mindháromra igen a válasz, akkor valószínűleg szoktathatóak egymáshoz.
2017. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben mind kettő jól szocializált és jólnevelt igen
2017. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.Ha megnézed, a legtöbb helyen-vagy-sok helyen együtt van tartva 2, 3 vagy több kutya is, kistestű a naggyal is.Nem is szabadna 1 kutyát egyedül tartani, kell mellé egy fajtárs, meg ha a gazdái dolgoznak, ne legyen egyedül.

Össze lehet szoktatni felnőtt kutyákat is, de ismerni kell rá a jó módszereket. Kiskutyák azonnal képesek összeszokni.

Nekem 6 kutya van együtt, kisebb testű, nagyobb is köztük, jól megvannak, pedig egyesével kerültek be a "falkába", volt amelyik már felnőtt kutyaként.

Ha látják rajtad, a másik kutya is a családhoz, hozzád tartozik, és ezt haláli nyugalommal természetes módon mutatod, ők is így veszik.

2017. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól elvannak, nekem elhiheted, mert nekem is vannak, csak panelban. Meg mellettük van egy pitbullom is még.
2017. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fajtának ehhez lényegében semmi köze sincsen. Ez attól függ hogy az adott kutyák milyen természetűek, mennyire dominánsak, milyen korúak, és milyen neműek.

Egy szuka egy kannal az esetek többségében jobban kijön, mint két egynemű kutya. De az ivartalanítás mindkét esetben megkönnyítheti az ember dolgot, hiszen ha különböző neműek akkor nem lesz kiskutya, ha egyforma neműek, nincs hormonális ellentét. De persze sohasem lehet általánosítani. Minden az adott egyed természetétől függ!

2017. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!