Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador nem fázik télen?

A labrador nem fázik télen?

Figyelt kérdés
Venni szeretnénk egy labradort (kertes ház), és tudni szeretnénk, hogy nem fázik-e télen? Be kéne engedni akkor a házba?

2017. nov. 26. 09:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Mivel a Labrador rövidszőrű ezért egyértelmű, hogy fázik! Minden kutya fázik télen, de a hosszú, vastag szőrű kutyák is csak kevésbé. Ha csinálsz vagy veszel neki egy hőszigetelt házat az elég. Rakj bele szalmát
2017. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mienknek volt haza, kozvetlen a hazfal melle tolva. Amikor nagyon hideg volt (minuszok) olyankor volt, hogy beengedtuk ejszakara.
2017. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Én a labradoromat a lakásban a kanapén is néha betakarom:D. Monjuk én egy ilyen gazdacentrikus kutyát nem is tartanék kint.
2017. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na azért ez nem olyan egyszőrű :D

Laikusként bárkire rásózhatnak bármit. Lehet azt állítja az eladó, hogy ez fajtiszta közbe nem és lehet a gyengébb gént viszi tovább (pl fázós lesz) erre oda kell figyelni.Labrador es labrador közt is van ám különbség. Nem mindegy hány évesen veszed, milyen fizikumú és még sorolhatnám...de általánosságban azért egy zömök állatról beszélünk, ha rendesen kibéleled a házát, leszigeteled, nem lesz gond.

2017. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom az előzőeknek milyen labradorjuk van, de egy barátom a kutyájának ősszel már úgy megvastagszik bundája, hogy simán kibírja vele a telet. Persze, mikor néhány hétig az a nagyon durva mínuszos idő van, akkor bemegy az előszobába, de amúgy kint van mindig (bélelt, szigetelt, abszolút szélvédett kutyaházban).
2017. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!