Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyust szeretnek venni a...

Egy kutyust szeretnek venni a szüleim engedik de nem biztosak, hogy jó ötlet e? Első körben egy kölcsön menhelyeről fogunk hozni (keveréket). Szerintetek milyen keverék nőne legjobban a szüleim szívéhez?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk van napi a45+_20perc (házitol függ ). Nekem bőven elég ha a keverék egyik felére adtok tippet de ha mind a kettőre az meg jobb lenne. Előre is köszi ! 11/F

2017. nov. 26. 19:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani van macskám és nem nem házőrzőt szeretnék hanem hűséges pajtást
2017. nov. 26. 19:18
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8985701-hogy..


napi egy óra iszonyat kevés, én 4 - 5órát foglalkozom naponta a kutyámmal. Egy házörző miért ne lehetne hűséges? nekem kuvaszom van, már a gyerekeimet is megvédte.


Menjetek be a legközelebbi menhelyre, vagy gyepmesteri telepre, mondjátok el a gondozónak hogy mit tudtok nyújtani neki, és milyet kerestek.

2017. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Napi 30 perc semmire sem elég.

Nem, a kutya nem érti, hogy holnap 3 tz-t írsz, csak azt érti, hogy nem foglalkozol vele, hogy EGÉSZ NAP téged vár, felkészül az együtt töltött időre, te meg 10 percet labdát dobálsz neki + megsimogatod a fejét!

Erre ne vállalj kutyát!


HA elkötelezetten vállalod a min. napi 1-2 óra foglalkozást, az más kérdés, de akkor nincs kifogás!

2017. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Faj Tisza is lehwt
2017. nov. 26. 19:46
 5/14 A kérdező kommentje:
Pls oké de ha többet foglalkozom vele milyen fajtát ajánlatok
2017. nov. 26. 19:47
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk 1-2orat végülis tudok rá szakitani
2017. nov. 26. 19:47
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha a szüleid nem biztosak a dologban akkor semmilyen. Ne sértődj meg, de kutyát nem veszünk gyereknek. Egy kutya 12-16 évet él, vagy kicsit többet is akár, te közben leéretségizel, elmész egyetemre, kollégiumba ahová majd nem viheted magaddal. Felelésre, dolgozata készülsz. A kutyát viszont mindez nem érdekli, ő társas lény aki játszani akar, meg sétálni, meg úgy általában veletek lenni. Mindez igen gyakran a szüleid dolga lesz, sőt pár év múlva majd teljesen rájuk marad a fentiek miatt.

Napi 3-4 óra foglalkozást igényel egy kutya, ha ezt nem kapja talál magának elfoglaltságot ami általában a környezet átrendezését, lébontását jelenti.

2017. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk 1-2orat végülis tudok rá szakitani
2017. nov. 26. 19:53
 9/14 A kérdező kommentje:
Az életidejet kalkuláltuk anyuek vállalják
2017. nov. 26. 19:56
 10/14 A kérdező kommentje:
És akkor is mit lehet vele órákig csinálni úgy értem mit szeret órákig jatszani
2017. nov. 26. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!