Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek megbízható rövid...

Ismertek megbízható rövid szőrű törpe/kaninchen tancsó kennelt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valakinek van személyes tapasztalata rövid szörű törpe/kaninchen tacskó kennellel kapcsolatban, légyszi ossza meg velem. Már nézegettem a neten, beszéltem is tenyésztőkkel, de telefonon nagyon nem voltak szimpatikusak. Az egyik csak arról beszélt, hogy az ő kutyái nagyon drágák, a másik meg megkérdete, hogy kérek-e törzskönyvet. Hobbi célra lenne, de törzskönyves kuytát szeretnék.



2017. nov. 27. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
A helyedben Horvátországban nézném meg. Ott tényleg minőségi törpetacskól vannak. Ami itthon vam. az vicc.. Szaporítók, nem tenyésztők, még akkor is, ha törzskönyvezett kölyköket árulnak.
2017. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es, hajlok arra, hogy igazad van. Most írt egy "tenyésztő", hogy törzskönyv nélkül 100.000 Ft, törzskönyvvel 200.000 Ft.

A havanesemet 150.000 Ft-ért vettem. A törzskönyv nélküli opció fel sem merült.

2017. nov. 27. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!