Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ha valakinek...

Mit lehet tenni ha valakinek 10 kutyája van és nincsenek beoltva?

Figyelt kérdés
Nem az én dolgom lenne, de el sincs kerítve sehol. Mindig kint vannak az úton. Kukákból esznek. Nincs mit enniük. Nem akarok nekik nagy bajt, de kiknek lehetne szólni ebben az ügyben? A jegyző nem foglalkozik semmivel.

2017. nov. 27. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy a jegyző nem foglalkozik vele. Írásban bejelentést teszel az utcán kóborló kutyák, és a kerítés hiánya miatt. Ha nem reagál a bejelentésre, a felettes hatóságnak ismét bejelentést teszel.
2017. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyáknak is jót akarsz, akkor a legközelebbi állatmentő szervezetet keresed.
2017. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szólj egy menhelynek, vagy állatvédő szervezetnek
2017. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De van mert ismerőse a jegyző. De már a kisebb kutyákat ölik meg. Be vannak zárva a házba. Hogy tudok névtelenül segíteni nekik?

A férfi ragaszkodik a kutyákhoz.a felesége meg a 2 gyereke nem akarja a kutyákat.

Nekem meg nincs jogom oda menni és hejre igazítani a férfit

2018. ápr. 16. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
November óta nem léptél az ügyben? Én már írtam korábban is, keresd fel a legközelebbi állatmentőket. Ők nem fogják senkinek elmondani ki tett bejelentést náluk.
2018. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem értem az egészet! Azóta volt itt rendőrség, állatorvos, nem tudom milyen állatvédők, DE a kutyák még mindig itt vannak. Arról nem is beszélve, hogy van egy nagyobb németjuhász az meg kérgeti az embereket ha el szabadul. Nem értem az egészet!
2018. ápr. 28. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nagyobb nyilvánosság kell az ügynek. Fotózol, és írsz erről egy bejegyzést a facebook-on. A hír gyorsan fog terjedni, és majd valamelyik nagyobb állatvédő szervezet oda fog menni, ők pedig majd hívják a rendőrséget a kobozáshoz. Ha máshogy nem megy, a nyilvánosság, és a közfelháborodás meg szokta hozni az eredményt.
2018. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!