Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ívartalanított kan és tüzelő...

Cic0128 kérdése:

Ívartalanított kan és tüzelő nyőstény egy lakásban? Most tüzel elősször a yorkim, lehetnek egy lakásban a bichon fiú ivartalanítva va nem fogja bántani a lány kutyám eddig csak szaglássza de nem bántotta

Figyelt kérdés
Tüzelés
2017. nov. 28. 10:11
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
35%
Mi a kérdés?
2017. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg az fiú kutya nem bàntja a làny kutyàt ha elmegyünk ithonról ugyan úgy együtt hagyhatom őket. ?
2017. nov. 28. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Maradhatnak együtt. Viszont te igazán megtanulhatnál legalább két mondaton leírni értelmesen.
2017. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért bántaná? Ha nem lenne ivartalanítva akkor is legfeljebb párosodnának, de nem bántanák egymást, így meg főleg nem fogják.
2017. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talàn azért nem írtam értelmesen mert mire az első sorhoz értem telefonon fele íràsom nem làtszott, de azért köszönöm aki szivesen vàlaszol
2017. nov. 28. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nagyobb a gond mint hittem. Ha csak nem tudsz helyesen írni az betudható annak is, hogy funkcionális analfabéta vagy. Viszont ha a rövidtávú memóriád ennyire pocsék, hogy az előző mondatra ne emlékezz miközben leírsz 2 mondatod, az elég komoly probléma. Javasolnám, hogy fordulj a megfelelő szakemberhez.
2017. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Talàn neked kéne agyturkàszhoz menni biztos itt keresed kibe köss bele. Na én megyek van jobb dolgom mint az ilyen emberek íràsànak olvasàsa.
2017. nov. 28. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!