Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Cesar Millan könyv a...

Melyik Cesar Millan könyv a legjobb?

Figyelt kérdés
Van egy szeleburdi féléves magyar vizslám,és az ő neveléséhez szükséges könyvet szeretném megvenni amit Cesar Millan írt.Nézem a műsorát is.Szerintetek melyik a legjobb?

2017. nov. 28. 20:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%

A műsora előre megrendezett, már felvétel elött felhergelt de amúgy jól nevelt kutyákkal készült. A könyveit nem olvastam mert számomra hiteltelen innentől az egész.

Victoria Stillwell könyvei viszont normálisak.

2017. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én nagyon utálom victoriát műanyag az egész nő.Mindíg csak prédikál,és szidja a gazdikat, meg mindíg azt hajtja: milett volna ha...-meg- Meg lehettett volna előzni ezt úgy hogy...Ja,és ne higgy ezekenek a pletykáknak Cesarról oké?Attól még hogy más módszereket használ,és híresebb a műsora, nem kell egyből lefujjogni.
2017. nov. 28. 20:52
 3/22 MoonSoon ***** válasza:
62%

Kutya mint csaladtag. Szerintem ez volt az egyik legatfogobb konyve.


#1: Ez egy showmusor, rengeteg olyan elemmel ami a szorakoztatast szolgalja. Nyilvan nincs ido egy 4-5 oras (vagy tobb) muveletet vegig adni, nem is ez a cel. Nem csak agresszivkutyakkal foglalkozik, hanem sok mas problemaval kuzdo egyedet vonultat fel a sorozat, igy te vagy hiteltelen, ha azt hiszed minden kutyat hergelnek benne(ha egyaltalan teszik).


A masik, hogy CM szellemiseget erdemes megvizsgalni nem pedig konkret megoldasait. Eleve minden resz elejen kulon felhivjak a figyelmed, hogy ezt profik csinaljak es otthon NE probald ki, hanem keress hozzaerto szakembert. Innen nezve az az ostoba aki azt hiszi a sorozat kinal barmifele kutyanevelesi megoldast.


Szemelyes velemenyem, hogy az ember lehetoleg sok fele megoldast kutasson fel, mert volt mar ahol CM megoldasai segitetek, volt ahol az altalam melysegesen megvetett Korom Gabor, de volt, hogy egy jott-ment kutyas dobott fel remek otletet. A lenyeg ne zarkozz el a lehetosegek elol.

2017. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Első ez baromság. Nem kell mindent elhinni. Szerintem a Csodálatos kutyadokit érdemes megvenni.
2017. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 SegíteniFogok válasza:
48%
Több könyvét is olvastam. Nekem ez tetszett a legjobban: Rövid útmutató a boldog kutyához.
2017. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én amúgy úgymond összemixelem a kutyatrénerek tanácsait rengeteg kutyás könyvem van.Ezeket gyűjtögettem míg vártam a kutyámra 4 évig.(Nagyon szeretek olvasni).De valahogy olyan felkészületlenül jött ez a kis vizsla,mert eredetileg bordert akartam,ami ugye juhászkutya,de sajna le kellett róla mondanom,mert a szüleimnek nem tetszett.Tudjátok milyen sok külömbség van vadász és juhászkutyus között.Az én Derby nevű vizslám le nem álna egy másospercre sem,nem is tudom,mikor tudtam nyugiban simogatniXD.Folyton pörög.Holnap visszük ivartalanítani,utána talán jobb lessz a helyzet...
2017. nov. 28. 21:31
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Egy Border Collienak magasabb mozgásigénye van mint egy vizslának. Ha egy vizslával sem bírsz akkor a Border is sok lett volna. De azért remélem nem az udvaron van a vizsla kölyök.
2017. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, udvari kutyus
2017. nov. 29. 14:40
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Vizslát nagyon nem kéne udvaron tartani. Főleg nem kölyköt. És igaza van az előttem szólónak, a vizsla azért nem egy nehéz eset, csak nagy a mozgásigénye. Egy borderrel sokkal kevésbé bírnál.
2017. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Kölyök vizslát úgy kibsztok az udvarra, hogy most havazott le és tartósan 0fok és mínuszok vannak? Hát gratulálok.

Tudom, hogy te még a 15. században élsz ahol a kutya a kertbe való, de már akkor is a vadászházban tartották a vizslát és nem az udvaron.

2017. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!