Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett a kutyámmal?

Mi történhetett a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon, de azt mondják, hogy a kutyánk "megkergült".

A nyaka ki van tekeredve (nem láttam pontosan milyen mértékben) az égnek áll (szerintem oldalra is). A kutya vak kb 5-6 éve eddig nem volt vele semmilyen probléma. Mostkint áll az esőn, körbe kprbe szaladgál,forgolódik magán addig mig el nem esik...nem tud sem inni sem enni a nyaka miatt. Mostmár mindennek nekimegy...szenved..mi lehet ez?

A múlthéten kullancsot találtam a macskában, talán a kutyában is van/volt és fertőzést okozott? Tippek,ötletek? :(



2017. nov. 30. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezek alapján az lenne a legjobb ha elaltatnátok mert csak szenved szegény.
2017. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha vak, akkor nekiment valaminek és kitekeredett a nyaka.

Még ma este vidd állatorvoshoz, talán helyre tudja tenni, vagy segít neki megkönnyebbülni.

(A kullancs nem okoz ilyen tüneteket)

2017. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmam sincs mi baja csórinak. De aki otthon van az nem tudná megmutatni orvosnak????? Meddig nézi, hogy szenved a szerencsétlen eb?
2017. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Manócska1 ***** válasza:
81%
igen,mielőbb lássa orvos.
2017. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Egy cicaval jartam igy regen.

Gyenge volt meg az immunrendszere, egy parazita megtamadta ami az idegrendszerere hatott ki. Teljesen merev volt az egesz teste, a feje egnek allt.

Mivel tanyan laktunk es nem volt autonk, nem tudtuk allatorvoshoz vinni, reggelre meghalt.

Azt ajanlom, ha szereted a kutyat, most azonnal viszed dokihoz, ha van ra lehetoseg.

2017. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért kellett lepontozni.Ha elviszi állatorvoshoz ő is ezt fogja javasolni szerintem.
2017. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Honnan tudod utolsó, hogy egyáltalán mi baja lehet???
2017. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem teljesen egyértelmű, hogy el kell vinni állatorvoshoz? Semmi értelme azt találgatni, hogy mi történt vele, nyilvánvaló, hogy szenved, és csak orvos segíthet rajta!
2017. dec. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ember.Vak,Kitekeredett a nyaka és szaladgál jobbra balra.Szerinted teljesen normális? Istenbarma...

Biztos élvezi a kutya.Ezért megéri lepontozni de nyilvánvaló kapitányékat nem kell.

2017. dec. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Na dragasagaim, nem mondjatok hogy orvos? Magamtol sosem jottem volna ra..itt egyetlen bibi van, a kozelunkben EGYETLEN EGY allatorvos SINCS és szerintem ket 70+ eves oregember jogsi nelkul nem fogja tudni sehova sem vinni vinni, ok pedig nem adnak ki 20ezret csak azert hogy "egy kutyat" megnezzen. En igen, de mivel elmondtam hogy nem vagyok otthon annyi mindent nem tudok tenni innen, es nem tudok csak ugy hazaszaladni :D ugyhogy mielott istenbarmanak meg idiotanak mevezitek az embereket gondoljatok bele a korulmenyekbe.

Tanacsert jottem ide, esetlegesen tippekert, hogy mivel lehet segiteni rajta amivel az otthoniak is megbirkoznak,nem pedig ocsarolasert :D csakhat a dolgok moge latni nagy luxus :D

Akik normalisan valaszoltak azoknak koszonom! A tobbiek meg moderaljak magukat mert egy kerdezos oldalon vannak es nem tudjak a korulmenyeket :D


Ui: eddig nem okozott gondot a kutyusnak, hogy vagy, mindent megtettunk a bizzonsaga erdekeben, tokeletesen tajekozodott az udvaron. Nagyon jo husban van, tehat eszik es iszik is rendesen es imadott jatszani is (csorgos labda) szoval az, hogy nekiment valaminek es kitekeredett a nyaka kizarva.

2017. dec. 1. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!