Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek már teljesen kivagyok?

Mit tegyek már teljesen kivagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves shitzu kutyám és a szüleim télre sem engedi hogy bejöjön a ég kicsi volt addig lehetett kint mostmár nem már hidegek vannak és éjszaka már remeg mivel hátul van egy kutya kenelbe ki élelem szalmával rongyokkal de nem megy be csak ha bezárom de bezárni nem akarom mondtam már apának és anyának is hogy kint megfogalmazása halni anya hallani se akar ha meg kérdezem űvölt apa meg mérgesen ha megkérdezem azt mondja hogy tavaly is kint volt még tavaly előtt is meg azt mondja anya amúgy se engedné és ebbe igaza van mert nem engedné. Mit tegyek imádom a kutyám
2017. dec. 1. 18:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak egy dolgot tehetsz, ha titokban be hozod.

Esetleg ha van pincetek ott nincs olyan hideg.

2017. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Keress neki új gazdát, ez állatkínzás.

Kistestű szobakutyarol van szó. Ráadásul kennelben

Miért vettétek ilyen kutyát ha az alapvető szükségleteit nem tudjatok kielégíteni??

2017. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
7%
Ha fázik a kutyád, majd bemegy a házába. Sem megfagyni, sem megdögleni nem fog. Csak az agyontenyésztette benti kutyák nem lehetnek kint.
2017. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Nem vagyok feltétlenül a kutyák bent tartása mellett, de itt teljesen egyértelmű, hogy az a pici állat szenved kint. Simán meg is fagyhat, elpusztulhat, és ez nem vicc.

Érvényesítsd az akaratodat! Teljesen igazad van, egy kis termetű szobakutyáról van szó, aki láthatóan majd' megfagy. Be kell vinned.

Én becsempészném, miután elnyugodott a ház népe, reggel pedig kiengedném. Így legalább a leghidegebb órákat bent tölthetné, felmelegedhetne, vacogás nélkül kialudhatná magát...alakíts ki egy fészket neki a szobádban, előtte pedig töröld át alaposan, hogy ne koszoljon. Fésüld ki minden nap, hogy minél kevesebb szőr maradjon utána.

Arra viszont figyelj, hogy ne legyen meleg a szobában, mert, ha kiengeded, megfázhat a hirtelen hőmérséklet változástól. Szóval neked ajánlatos lesz duplán takaróznod. Minimalizáld a fűtést olyan alacsonyra, amit még el tudsz viselni lebetegedés nélkül.

Vállalnám, hogy párszor lebukok vele, de egy idő után, ha látják, semmi rosszat nem csinál odabent, okosan elfekszik, és te szó nélkül, önállóan feltakarítasz utána, esélyes, hogy megenyhülnek a szüleid is. Próbáld sokszor szóba hozni a témát, egyszer talán megunják, és beleegyeznek. Utalj rá, hogy kölyökként bent lehetett, most mi változott, hogy nem tehet így? Felnőttként miért nem alhat bent?

Örvendetes és egyben szomorú, hogy gyerekként mennyivel empatikusabb és felelősségteljesebb vagy a felnőtteknél. Maradj is ilyen, bármit mondjanak neked ellenvetésként...

2017. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Minek vettetek SZOBAkutyát, ha nem mehet be?? Ez így állatkínzás és igen, megfagyhat a kutya... Nem tudom hány éves vagy, de így én inkább új gazdát keresnék a kutyának, mint nézzem ahogy didereg és szenved...
2017. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hogyne, meg csak az agyontenyésztett ember él télen fűtött házban... Gondolom te is egy fűtetlen faviskóban élsz, olyan erős csúcspéldány vagy, ugye?
2017. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Pont anya hozta megbeszélés nélkül beállított vele akkor még cukimuki kicsi volt és bejöhetett be csempészni azért nem bírom mert a szobám az ő szobájukből nyílik
2017. dec. 1. 20:18
 8/29 A kérdező kommentje:
Hát van kint egy ilyen alsóépület ahol van egy ilyen fagyasztóláda oda se engedik be de oda be bírnám csempészni ott 1 2 fokkal melegebb van de nem sokkal az a baj. És ha észreveszik nagy baj lesz még apa kiszökött menni este cigizni és a kutya ugye mindig ott fekszik a teraszon fagyoskodik és akkor keresné hogy hol van
2017. dec. 1. 20:20
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyenekre nem tudok mit írni. Volt már hasonló idegőrlő kérdés, ott is sokadik próbálkozás után sem volt türelmem választ írni.


Privátban add meg nekem anyád telefonszámát, és majd elbeszélgetek vele a dologról...

2017. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem ezt a kutyát nem szeretném ha elpusztult a segitsetek:(
2017. dec. 1. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!