Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelosok! Hány négyzetméteren...

Panelosok! Hány négyzetméteren tartjátok a kutyátokat, mikor nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés

A mi lakásunk 60 négyzetméter, ha otthon vagyunk, bárhova mehet a kutya, viszont ha dolgozunk, akkor a folyosó ajtót becsukjuk, és az előszoba, valamint a konyha a mozgástere, ami nagyjából 30 négyzetméter.


Kistestű kutyusunk van



2017. dec. 2. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig szabad az egész lakás számára. Német juhász.
2017. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Övé a lakás. Néha ránézek a szgép kameráján át, egy helyben hurkázódva alszik, elmegy inni, újra visszakucorog aludni. Ehhez persze ki kell vinnem 1 órára indulás előtt.
2017. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

70 m2


Egy amstaff és egy berni

2017. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A staffink a nappali-előszobában van ilyenkor, fogalmam sincs ez hány négyzetméter, elég nagy a nappali, de szerintem úgyis csak alszik ilyenkor.

Tavasztól őszig az erkélyajtó is nyitva van ami a nappaliból nyílik, elég nagy az erkélyünk és az egész terület egy virágállvány kivételével az övé.

2017. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. 40-45 m2-en mozoghat (amstaff), mert ha nem vagyunk itthon, a biztonság kedvéért különzárjuk a macskától. Ilyenkor valószínűleg csak alszik (van egy Kongja, azt is megszoktam neki tölteni és elvan vele egy darabig), persze ehhez kell az is, hogy reggel sétáljon minimum egy fél órát.
2017. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem merem az egész lakást a rendelkezésére bocsátani. Gondolkodtam is már, hogy mennyire jó ez, de az előszobában van, ha én dolgozom, ami azért picike. Most költözünk majd új lakásba, ott együtt van a konyha és az előszoba, az már picit nagyobb lesz, úgy 20 nm. Persze főleg alszik, pihen, amíg nem vagyunk otthon, és előtte van egy 1-1,5 órás séta, de ha kicsit idősebb, komolyabb lesz, megpróbálkozom majd az egész lakással. Csak ő sok kárt csinált már, és albérletben lakunk.
2017. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!