Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyámnak, aki sajnos...

Kiskutyámnak, aki sajnos vakon született keresek valamilyen nevet. Szóval, várom a tippeket!?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%

Vaksi?

Egyébként jó élet ez így egy kutyusnak? Nem lenne jobb neki, ha elaltatnátok?

2010. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
63%
Kóbi :-)
2010. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
63%
vagy Kolbi
2010. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Sajnalatos, hogy vakon szuletett, de megis szerencses mert van egy olyan gazdija mint Te!

Szerintem nevvalasztas ugyben veletlenul se abbol indulj ki, hogy vak, hanem inkabb oszd meg velunk a fajtajat, szinet, igy konnyebben adhatunk tanacsot!

2010. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Lucky


hogy miért? mert olyan helyre született ahol van esélye az életre és nem altatták el! :)

2010. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Elsonek!

Egy vak embernek milyen?

Akkor nekik is jobb lenne meghalni?

Nem hinnem, hogy egyetertenenek veled!

Egy vak kutyus, meg fog tanulni tajekozodni, tudni fogja hol vannak a butorok, meg minden.

Nem lesz olyan bator valoszinuleg, de elhet teljes eletet.

Sot meg lehetnek kutyabaratai is.

Nekunk volt egy ilyen kutyabaratunk.

Az en kutyam erezte odament hozza eloszor es megszagolgatta, a szemet is!

Es ovatosan jatszott vele.

Mig mas kutyara siman raugrik, felugral stb, Rezikere ugy vigyazott mint a himestojasra.

De persze vigyazni kell, mas kutyusokkal, nem tudom, hogy masik kutya is olyan ovatos mint az enyem.

2010. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer lesz saját kutyám, és Huba lesz a neve. :)
2010. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%

Szuka? Eszmeralda, Eszmi :)

Ismerek egy helyet, ahol van egy vak ló, őt is Eszmeraldának hivják. Nagyon szelid, barátságos ló, soha nem szökött el, pedig nincs karámban. Csikót is hozott. Ha türelmes vagy, és szereted az állatokat, akkor jó helyre került a kutyád!

2010. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Wonder /Steve Wonder után, aki szintén vak/ Még jól is hangzik. Két szótagos, vagyis ideális.
2010. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
:( de sajnálom a kiskutyád :( nagyon nehéz lesz neki, és neked is, most neked kell vakvezető gazdinak lenni. Szerencsés kutya, ha te tényleg így bevállalod, és én is így a Lucky nevet adnám :) Kis szerencsés :) Én is vezettem a kutyámat, mert glaukómája lett, ő ismerte az udvar minden pontját, mégos nehéz volt neki, mert mindennek ment neki szegénykém, pedig igyekeztünk a legtöbb időt vele tölteni, hogy ezt elkerüljük. Láncra nem akartuk kötni, mert soha nem volt láncon. Itatni kellett, etetni. Mindent az orra elé tenni, máskülönben szomjan és éhen halt volna. De sajnos így is elveszítettük, pedig nem adtuk volna fel. Ő feladta :( Nagyon hiányzik :(:(:( bocsánat, hogy leírtam... mindegy, szóval Luckynak kitartás, és a gazdinak is. Az első válaszoló azért írta az altatást valószínű, mert tényleg szenvedés ez a kutyának. nekünk is ezt javasolták, de mi nem altattuk, inkább orvosról orvosra, majd kórházba vittük, műtétek sorozatára, sok reménnyel, de sajna hiába... Lucky miért vak? vagyis a még névtelen kiskutyád? Megvizsgálták már a szemeit? Milyen hályog van rajta? nem lehet műteni? A bp-i állatorvosi klinikán nagyon jó szemészet van.
2010. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!