Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert szivat a kutyam?

Miert szivat a kutyam?

Figyelt kérdés

Eddig mindig pisilt amikor kivittuk tok ugyes volt, mar eljutottunk odaig NEHA hogy oda all az ajtohoz ha ki kellett mennie.

Most egy par napja elkezdett szivatni. Kint voltunk egy orat se kaki se pisi. Bejottunk ra 3 percre mar pisilt is...


2017. dec. 8. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy fázik kint és iparkodna befelé?

Milyen fajta és mennyi idős?

2017. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amstaff, 10 honapos.
2017. dec. 8. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt 3 hónaposan egy kis "visszaesése". Már egész ügyes volt, amikor kb. egy hétig naponta egyszer elengedte magát benn is (pl. játék közben, de akár "csak" úgy is). Aztán egyik napról a másikra teljesen szobatiszta lett:) - Természetesen nem "szivatás", nem tudom, miért volt, de ezek szerint nem egyedi eset.
2017. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem azért csinálja, hogy téged bosszantson.


Még fiatal, ilyenkor jellemző rájuk hogy néha elfelejtik amit a szobatisztaságról tanultak.


Plusz az elsőnek is igaza lehet, valószínűleg nincs még hozzászokva a hideghez :)

2017. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindig kap jutalomfalatot, dicseretet ha elvegzi a dolgat.

Eleinte kinsem akart menni az udvarra, nekunk kellett kirakni, mar magatol kimegy ha nyitjuk az ajtot. Most is eljatszogatott inkabb es egy ido utan megallt az ajto elott hogy jonne be.. elhivtam, tettunk meg par kort az udvarban de semmi, aztan jottunk bent. Itt meg par percen belul pisilt is..

2017. dec. 8. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám, hogy ahogy hazaértek betenném boxba/szobakennelbe. Ott nincs helye maga alá pisilni, ezért nagy valószínűséggel szól. Ha ez 3 perc után ugyanúgy megtörténik, akkor szépen kiviszed megint és ott rádicsérsz. Amit most csinál azt nem direkt csinálja, de könnyen rossz szokássá válhat. Jobb elejét venni és nem hagyni túl sokszor hibázni.
2017. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért meg a félre írásokért de gyorsan írtam..

Azért remélem érthető. :)

2017. dec. 8. 16:30
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém is csinálja néha. Kiviszem este (nem 5 percre) csak szaglászik sétál, éjszaka persze nem bírja ki. Pedig előtte hónapok óta szobatiszta volt. Én kamaszos lázadásnak tekintem (10 hónapos havanese)
2017. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!