Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igaz? Bandog kutyak....

Ez igaz? Bandog kutyak. Tudnatok informalni a fajtarol?

Figyelt kérdés

Szval a bandog nem tudtam mi. Most olvastam egy kerdest es a bandogrol szolt. Es rakerestem. Az USAban ha egy pitet kevernek vmi molosszerrel akkor a kolykoket bandognak hivjak. Igaz ez?


Illetve tudnatok informalni a fajtarol?



2017. dec. 9. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ilyen fajta, mint írtad is, két fajta keveréke (vagy akár már a szülők is keverékek). Tehát nincs egy viszonylag homogén állománya ennek a típusnak.
2017. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem fajta hanem egy keverék. Éppenséggel ugyanolyan dizájner keveréknek mondhatnám mint a labradoodle és társai, két fajtát összekevernek és az utódokat a népszerű tulajdonságaik vegyülése alapján sokkal drágábban adják olykor. Ez nem tenyésztés egyébként hanem szaporítás.


Egyébként ennek a bandognak csak annyi az értelme hogy egy még nagyobb és veszélyesebb "bitbú" kutyát hozzanak létre amivel még inkább faroknövelőként tud használni egy társadalmi réteg...

2017. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek komoly bandog tenyésztők is, akik céllal, hozzáértéssel csinálják, hogy megbízható őrkutyákat tenyésszenek. De a többség tényleg csak szaporító.
2017. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!