Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fül gyulladás lehet vagy...

Fül gyulladás lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés

Kedvetlen alig akar mozogni, de ha közelébe megyek vagy szólok neki akkor csóválja a farkát.

Nem rázza a fejet nem is kaparja a fület, ha meg is rázza magát akkor a fejét csak óvatosan. És néha amikor úgy mozdul akkor felvakkant és panaszosnak sír.

Mit tegyek? Állatorvoshoz csak holnap délután tudom elvinni.



2017. dec. 11. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi alapján gondolsz fülgyulladásra? Mert semmi nem utal rá igazából. Nekem amikor a kutyám füle begyulladt a bűzmirigye miatt egyértelműen rázta a fejét és vakarta a fülét, dugta oda a kezemhez hogy vakargassam neki óvatosan.


Mindenképp vidd el holnap állatorvoshoz, de ha ilyen kedvetlen és esetleg nem eszik meg iszik lehet ügyeletre kéne vinni.

2017. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eszik iszik rendesen . Persze éves közben kétszer is felvisitott.

Próbáltam rákeresni mi lehet a baj csak ebből gondoltam a fül gyulladásra.

Sajnálom szegényt látom rajta hogy nincs jól. Szerintem holnap beteget jelenetek és már reggel viszem. Valahol csak találok egy korán nyitó állatorvost

2017. dec. 11. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Belenéztél a szájába?
2017. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen megvizsgáltam a fogait is. Minden rendben a fogaival nyelvével...

Nem tudom mi lehet de holnap reggel az első az orvos lesz.

2017. dec. 11. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!