Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobban kötődik a kutyám más...

Jobban kötődik a kutyám más kutyákhoz?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos, kan kölyökkutyám. Igyekszem minden nap foglalkozni vele (játék, tanítás, séta) és kutyaoviba, aztán iskolába járunk. Mivel ha elutazunk olyan helyre, ahová nem tudjuk vinni, kerestem neki egy panziót. Nagyon klassz és napköziként működik. Azért, hogy megszokja, rendszeresen járunk napközibe (heti 1 nap), volt, hogy ott is aludt. Imádja, egész nap bandázik, játszik. Ennek nagyon örülök, csak azt sajnálom kicsit, hogy szemmel láthatóan nem örül túlzottan, ha érte megyek. Egy gyors szimat és lankadt csóválás, de inkább menne vissza, sőt, ki kell tessékelni oda, ahol várom. Otthon, reggel, mikor találkozunk, örül és ha hazamegyek is, na nem olyan elsöprően, de örül. Más kutyáknak, haverjainak annyira, hogy nyüszít, visít örömében. Ez azért lehet, mert még nagyon kölyök?

2017. dec. 11. 22:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves tegnapelőtt 07:43, te tudod, hogy miért kaptunk nullát?:))) manapság az emberek nem maguknak vesznek kutyát, hanem a többi kutyatulajdonosnak, hogy bandáztassák őket. Aztán meg csodálkoznak, ha nincs kapcsolat a kutyával, az meg inkább elmegy a többi kutyához. A trükktanitás, meg a tükörmódszeres sz@rság az minden, csak nem kapcsolatépités. Azért good luck!
2017. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A legutolsónak: nem értem a hozzászólásodat. Egyáltalán nem "másoknak" vettem a kutyámat, hogy bandáztassam. A fajtársakkal való kapcsolat és játék eleve a természetes igénye, főleg a kölyöknek. És mint írtam, amikor hozzám került, nagyon félt más kutyáktól. Ha ennyire nem tartod sokra a tükör módszert és a trükktanítást (ezt nem is tudom, hogy jött ide), akkor te mit teszel helyettük? Kíváncsi vagyok. Most klasszikus elvek szerinti iskolába járunk amúgy.
2017. dec. 14. 22:44
 13/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Igen betudható annak is hogy kölyök még. Reméljük a legjobbakat:-)
2017. dec. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!