Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám holttestével mit...

A kutyám holttestével mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
eltemeted
2017. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltemeted.
2017. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerült a kérdés, akkor gondolom, lakásban laksz. Vannak erre szakosodott cégek, ha ez túl drága, akkor marad az, hogy otthagyod az állatorvosnál:(
2017. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

-eltemeted otthon

-ha van erre pénzed, akkor van ilyen szolgáltatás, hogy mobil kisállat hamvasztás, kijönnek és ott helyben megcsinálják és a hamvait megkapod egy urnában, az ár a testtömegtől függ és bár nem tudom pontosan, de olyan 20-30 ezres nagyságrend rémlik, plusz kiszállás gondolom, egész sok ilyen cég van, a neten megtalálhatók

-az önkormányzatok elvileg szerződnek cégekkel az elhullott állatok begyűjtésére és megsemmisítésére, a helyi gyepmestert kell megkeresni ez ügyben szerintem, ezért is kell fizetni, olyan ötezres nagyságrend kb

2017. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom megtenni vele, hogy otthagyom valahol. Házban lakunk, de ki van betonozva az udvar.

Elhamvaszthatom itthon?

Éjjel halt meg, akkor bevittem az ágába és letakartam. Mintha arra várnék, hogy ismét felkel... istenem :(

2017. dec. 14. 13:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy pici szabad terület se? A kutya is csak a betonon volt? Ha így van,egy közeli erdős területen eltemetheted. Mikor túráztunk Miskolc mellett,egész kis állattemetőt találtunk kis sírokkal,fejfákkal.
2017. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te magad nem tudod otthon elhamvasztani, ilyesmivel ne nagyon próbálkozz, a hamvasztás egy nagyon magas hőmérsékletű gázfűtéses kemencében történik.
2017. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Otthon nem tudod elhamvasztani, ahogy már előttem is írták.

Viszont kis erdős/fás területek nagyjából mindenhol vannak. Ha anyagilag nem engedheted meg magadnak, hogy esetleg elhamvasztasd egy erre szakosodott céggel.

2017. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi kivittük a kutyaiskolába, ahova jártunk vele és ott eltemettük. Nagytestű kutya volt és lakásban élt, környezetünkben nem volt normális füves rész.

Másik barátom, pedig nagyszülők kertjébe temette el a kutyáját.

2017. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!