Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik volt az a hidegen...

Melyik volt az a hidegen préselt kutyatáp?

Figyelt kérdés

Úgy nyolc évvel ezelőtt szereztem be kimérve bárányos, hidegen sajtolt kutyatápot. Az üzlet sajnos már bezárt egy-két éve.

Szóval 200-250 kilós ára volt. Átlátszó zacskóban árulták, talán sárga címkével. Az ottani legnagyobb kiszerelés a négy kilós zsák volt.

A szemek viszonylag nagyok voltak, és sötétbarnák. Ha sokáig ázott vízben, pépesre olvadt, teljesen szétesett. (Emiatt tudatosult bennem utólag, hogy hiszen én már etettem hidegen préselt táppal...) Csirkeallergiás kutyánk számára tökéletesen bevált, nem ütötte ki egyáltalán.

Nagyon régóta gondolkodok rajta, milyen táp lehetett ez anno. Kérlek titeket, aki tudja, és találkozott vele régen, az segítsen. :) Köszönöm!



#kutyatáp #táp #eledel #Hidegen préselt
2017. dec. 14. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Kilónként 200 forintért 8 éve se lehetett normális száraztápot venni.
2017. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahha, lehet, de azért engedtessék már meg, hogy érdeklődjek. Köszi
2017. dec. 15. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Részemről semmi gond, csak egy baráti jótanács akart lenni.
2017. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A márka a Mega-menü bárányosa volt. Sajnos nem sikerült kiderítenem, hogy valóban hidegen préselt -e, meglehet, hogy mégsem.

Korrekt táp, akinek esetleg szűkösebb a pénzügyi kerete, annak merem ajánlani, nálunk, mint írtam allergiás, kényes kutya számára is bevált.

2018. júl. 3. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!