Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több kérdést kiirtam de még azóta is fenn áll a problémám.Augusztusban találtam egy kölykök kutyát hazahoztam nagy nehezen mert szüleim tiltakoztak.Egy napról aztán egy hétről volt szó most itt van még mindig decemberben.Sajnos senkinek sem kell pedig olyan szép és aranyos.Több állatvédő szervezet segítségét kértem azt mondták gyepi vagy menhely.A menhelynek kétszer írtam nem fogadják be és hirdetni segítenek azóta sem segítenek hírdetni sajnos.Felhivtuk de még mindig nem fogadják be nem tudom miért nem pesig nem tudjuk tovább tartani nincs pénzünk beoltatni félünk hogy a mi kutyáink elkapnak tőle valamit.Nagyon szerettem a kutyust de szeretném ha jó helye lenne.Kis helyen tudom tartani mert kiugrik és félnek tőle az emberek.

Mit tegyek?

Más szervezet írt hogy betudják fogadni de nagyon messze van és nem tudom felvinni csak egy ideig.Ők lejönnek?

Teljesem tanácstalan vagyok.

Nem teszük ki megint.


2017. dec. 15. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A másik szervezet aki írta hogy be tudja fogadni nem mondta hogy eljönnének? Őket kéne megkérdezni, mert ha felajánlották lehet el is jönnek érte már, mondjátok meg hogy nem tudjátok elvinni.
2017. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az agár keverékről van szó?
2017. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a szállításhoz! Akár szervezettől, akár magánszemélytől.
2017. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!