Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tacskó kibír 10 órát...

Egy tacskó kibír 10 órát pisilés nélkül?

Figyelt kérdés

A testvéremék ideiglenesen szeretnének befogadni egy felnőtt tacsit, viszont én aggódom hogy nem tenne jót neki. Szerintetek ártana neki? kibírná? A testvérem ebben az időtartamban dolgozik, utána tudna vele nagyot sétálni. Csak napi 1x kéne ennyit kibírnia.


(most egyedül van egy háznál, valószínűleg udvaron)



2017. dec. 16. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Jól gondolod, ártana neki.
2017. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
kár, viszont szerintem a hideg épp annyira ártalmas neki.
2017. dec. 16. 19:15
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Szoktassátok alomra.
2017. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
úgy tudom az nem a legjobb megoldás, a tesóm eléggé kiakadna ha később a szőnyeget is lepisilné.
2017. dec. 16. 19:20
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Hogyhogy ideiglenesen? Befogadjátok x hónapra és utána mennie kell? Vagy nem igazán értem.

Egyébként árt neki, a tíz óra túl sok. Maradandó károsodást okozhat, vagy pedig rendszeres baleseteket. És igen, a hideg sem jó neki, de ha egy állatnak nem tudjátok kielégíteni a minimum igényeit akkor ne vegyétek magatokhoz...

2017. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Akkor segítsetek neki úgy, hogy kerestek neki jó helyet.

Sajnos most a testvéred nem tud megfelelően gondoskodni róla.

2017. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
egy szervezet akarta nekünk ideiglenesbe adni, hogy ne ott kelljen azon az udvaron egymagában vacognia, főleg hogy jön a szivleszter is. Hát akkor sajnos ennyit erről, mi nem tudunk többet tenni. Semmit nem tudunk arról a kutyáról.
2017. dec. 16. 19:25
 8/19 A kérdező kommentje:
azért írtam hogy nekünk, mert az egész családunk meg lett kérdezve. Egy másik család aki a barátunk foglalkozik kutyamentéssel.
2017. dec. 16. 19:26
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Kétségbeesetten keresnek az árva kutyáknak helyet ezekben a téli időszakokban és mindenkit megkérdeznek akinek van egy kis talpalatnyi hely a lakásában.

Már nem is igazán fontos, hogy a kutya egyedül van egész nap, csak jöjjön el onnan ahol most szenved.


Azért ezeket a dolgokat is át kéne gondolni és nem mindenkinek osztogatni aki rábólint, úgy, hogy nem tud gondoskodni egy kutyáról, hogy az az ebnek is jó legyen!

2017. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy macerás, de nincs valaki, aki naponta 1 alkalommal megpisiltetné a kutyust?

Biztos, hogy sokkal jobb helyen lenne nálatok, mint egyedül a hidegben az udvaron.

A 10 óra tényleg sok, de a fagynál szinte minden jobb.

Lehet, hogy hamar találnátok neki végleges gazdit. Nagyon szép dolog lenne ideiglenesen befogadni.

2017. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!