Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő mire megszokja az...

Mennyi idő mire megszokja az új lakást? Hogy lehet segíteni neki?

Figyelt kérdés

Most költözünk új lakásba a kutyámmal. Nem volt soha szeparációs szorongása, bár volt, hogy megrágcsált dolgokat, nem ugatott, nyüszögött, vonyított, ha egyedül hagytuk. Tök jól meg is szokta a régi lakásban a rendszert. Hétvégén új lakásba költöztünk, picit tágasabb is, világosabb is az a hely, ahol hagyni fogjuk, ha dolgozni megyünk.

Tegnap le akartunk szaladni a boltba, de iszonyatosan beparázott, ugatott, vonyított, pedig már többször is elvittük előtte az új helyre, nem is gondoltam volna, hogy ennyire meg fogja viselni a dolog. Ma nem is mertem egyedül hagyni.


Szerencsére jönnek az ünnepek, többet leszünk vele itthon. De mennyi idő míg megszokja? Meg fogja, ugye? Hogyan tehetném könnyebbé a dolgot?



2017. dec. 18. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Kb egy hét volt mire teljesen megszokta. Én azt vettem észre, hogy az segített, hogy rövidebb időre egyedűl hagytuk és egy idő után rájött, hogy vissza fogunk jönni hozzá.
2017. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk az segített , hogy az új ház minél több pontjára helyeztünk el a kutyánk korábban is hasznát játékait, dolgait.

Ezen kívül pedig engedd , hogy maga felfedezzen mindent.Ezek után tényleg csak idő kérdése és megszokja.

2017. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!