Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaszőr eltávolító kefe, ez...

Kutyaszőr eltávolító kefe, ez jó lesz?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam már mindennel kiszedni a szőnyegből a szőrt, sikertelenül :D

Utolsó ötletnek ez a kefe jó lenne? Tapasztalatok esetleg?

[link]


2017. dec. 19. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Porszívó és a kutya rendszeres fésülését próbáltad már?
2017. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sűrű körömkefe vált be nekem a legjobban. Vizesen.
2017. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy milyen a kutya szőrzete. Nekem két kutyám van két külön típusú szőrzettel, így 3 különböző kefét használok.

A másik az, hogy sajnos legalább hetente végig kell menni a kutyákon, különben annyi szőrt kell belőlük kiszedni, hogy az felér egy kiképzéssel.

2017. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem ilyen Vanish szőnyegtisztító port, a kutya ágyát és szőnyegét szoktam tisztítani vele (nekünk nincs lerakva szőnyeg) abból szerintem jól kiszedte. Nekünk rövid szőrű kutyánk van, fehér színű, az ágya meg fekete szóval eléggé látszott. Eddig kefés porszívófejjel takarítottam, de ez a por jobban bejött és gyorsabb is, ezt is kefével kell beledörzsölni. Szerintem egy próbát megér.
2017. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!