Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok szerintetek...

A ti kutyátok szerintetek képes lenne ilyen szörnyűségre?

Figyelt kérdés

[link]


Én az enyémről nem tud elképzelni abszolút!


2017. dec. 20. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Idézzük a klasszikust: (HAMLET)


Több dolgok vannak földön és égen,

Horatio, mintsem bölcselmetek

Álmodni képes.

2017. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ösztön lények
2017. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szóval bármelyik megcsinálja, hogy ne haljon éhen. (lemaradt #2 voltam)
2017. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt is írják hogy nem csak éhség lehet. Hanem hogy fel akar ébreszteni, aztán bestresszeli magát rajta.


Nálunk itt van a táp zsákja elérhető helyen, szóval szerintem biztos hogy azt hamarabb kibontaná ha nagyon éhes lenne, mintsem hogy engem egyen meg.

2017. dec. 20. 18:33
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, el tudom. Nem az éhség miatt csinálják. A te kutyád is csak olyan, mint a többi, nem kivételes példány.
2017. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van sok videó, ahol kóbor kutyák támadnak meg nem csak állatokat, hanem embereket is. Az éhség hajtja őket, falkában pedig még erősebbek, mint ősük, a farkas.
2017. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

AZ én kutyám egyáltalán nem olyan mint a többi.


Egyébként a cikk szerint nem minden állat csinálja ezt. Csak gyakran előfordul, ennyi.

2017. dec. 20. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a cikk is írja, az ok részben az életben maradás, ezzel ugye semmi gond nincs, én is ennék bármiből, ha az életem múlna rajta. Amikor nem erről van szó, arra ugye legfeljebb hipotéziseink lehetnek, de felesleges úgy kezelni, mintha valami rossz szándékról lenne szó. Amit a cikk felvázol, hihetőnek tűnik: a kutya nyalogat és bököd, amiből harapdálás lesz, majd evés, ez egy brutális stresszhelyzet szerencsétleneknek, ami kiválthat szokatlan reakciókat.
2017. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Jó, igen, tudjuk, a tiéd hercegnő, angyalka, kisbaba. Ki kell, hogy ábrándítsalak: nem, nem különbözik a többitől.
2017. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

82-es hát képzeld hogy egyáltalán nem.

Nem értem miért kell gúnyolódnod. Már más kérdéseknél is megfigyeltem, hogy ilyen bunkón válaszolsz. Még az is lehet hogy neked volt a mudid régen.


Az állításom továbbra is tartom, és nem csak erre a kérdésre vonatkozólag.

Az agyam szetb*ssza az ideg, amikor valaki ilyen nagyképűen kijelenti, hogy minden kutya egyforma. Mintha csak a falusi paraszt véleményét hallottam volna, aki szerint csak egy tárgy az állat.

Mert én azt vallom, hogy minden kutya EGYEDI, és megismételhetetlen személyiség.


Hidd el, amúgy én örülnék neki a legjobban, ha megenne, különben kihúzhatna még pár napot amíg ránk találnak. De mint mondtam van étel amit elérné, tehát ha elkezdene emmi, az nem éhségből lenne.


A motiváció sokszor nem az éhség. Ha elolvastátok a cikket rendesen (már aki közületek tud egyáltalán angolul), akkor benne van, hogy sok kutyának állt rendelkezésére étel, mégis az embert rágcsálták meg. Úgyhogy itt nem életben maradási ösztönről van szó ilyenkor. Különben meg bizonyos ösztönök sem egyformán érvényesülnek minden egyes kutyában. De persze szerinted úgyis mind tök ugyanolyan szóval mindegy. A te kutyád is biztos teljesen ugyanugy viselkedik minden szituban mind a szomszéd asszony fifikéje, mert egyformák.

2017. dec. 21. 02:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!