Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adul salmon&potato vs dog show?

Adul salmon&potato vs dog show?

Figyelt kérdés
Britcare táp. Melyik a jobb? Miért jó a dog show a kiállítási kutyáknak, ha nincs is belőle különböző méretű kutyuknak?
2017. dec. 20. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg az összetételét. Egyértelműen a Brit Care jobb, bár minden kutyának más válik be.
2017. dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Brit Care Dog Show és sima Brit Care?


Összetételben ahogy nézem az a különbség, hogy a simában burgonya van, a show-ban pedig rizs.

2017. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Etettem Dog show championnal, szuper kis táp.

Azért döntöttem e mellett, mert kétféle halfaj is szerepel az összetevők között, szerintem így kicsit változatosabb és teljesértékűbb lesz az eledel.


Pl. azért lehet jobb a kiállítási kutyáknak, mert több benne a lazacolaj, mint egy átlagos tápban, meg pluszban raktak bele ligetszépe olajat és sörélesztőt is, ami szintén a szőrzet szebbé tételében játszik szerepet.

Ha megnézed a vitaminokat és az energiatartalmat, szintén magasabb értékek állnak a Dog show-nál, emiatt is árulják cseppet drágábban, mint a márka más típusait.

2017. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Illetve találtam még egy kis kiegészítést:

"A megemelt Omega-3 telítetlen zsírsavak, a folsav és a B vitamincsoport mennyisége segíti a kiállítás alatti stressz könnyebb elviselését."


[link]


3-as voltam :)

2017. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ a kutya bírja-e a gabonát. Ha igen, nyugodtan mehet neki a dog show champion. Ha nem, akkor marad a salmon & potato. A dog show champion tápszemeinek kb 1,5cm az átmérője
2017. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Valaki probálta már a Brit Care lazacolajat?
2017. dec. 21. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Én igen. Meg vagyok elégedve vele. Az öreg kutyám hátán visszanövesztette a szőrt. A másiké pedig puhább és dúsabb lett :)
2017. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!