Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem le fél 9 körül hosszabb...

Vigyem le fél 9 körül hosszabb sétára, vagy 10-kor rövidebbre?

Figyelt kérdés

A kutyàmat eddig mindig este 10 körül vittem le sétálni. De nem tudom mi van velem, az utóbbi két hétben nagy álomkórság jött rám, rendszerint 8-fél 9 körül bealszok. (Most csak azért nem, mert takarítottam, de most hogy leültem, már érzem hogy kezd leesni a fejem.) Nagyon furcsa, sosem voltam ilyen, mindig éjjeli bagoly voltam. És most ez miatt 10-re állítottam be ébresztőt, mert szegény kutyàt le kell vinni mèg sétàlni. Viszont nagyon rossz màsfél órányi alvásból felébredni, felöltözni és lemenni a kutyàval, így sajnos nem megyek vele sokat,csak egy 10 percet. Azt is félig aludva.


Szerintetek jó ez így? Vagy inkàbb vigyel le bealvás előtt kb fél 9-kor, mert akkor többet tudnék vele menni?


Reggel 7-kor viszem le (7-7:45 között), utàna du. munka utàn fél 5-fél 6 között.


2017. dec. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Nézd, én imádom a kutyát, de azért ne körülötte forogjon már az életed! Bőven elég naponta egyszer elvinni egy hosszabb sétára, lefekvés előtt meg csak vidd le annyi időre, hogy el tudja végezni a dolgát. Miért kellene este tízkor még túrázgatni vele?
2017. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagytestű kutya, németjuhàsz-mali-vizsla + még kitudja mi keverék, eléggé aktív kutya. Nem elég neki a napi 1-szeri hosszabb séta.
2017. dec. 20. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát neked kell tudnod mennyit bír ki pisilés nélkül. Miénkel bármilyen rossz is este 11-kor le kell futni pisilni, mert különben nem bírja ki reggel 7-ig. Szerintem, amúgy jobb ha egyhuzamban alszol, tehát ha máshogy nem működik, inkább reggel kelnék fel korábban, hogy pisilni vigyem. Te meg szedjél vitamint, és próbálj meg többet pihenni, nehogy lebetegedj! :)
2017. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fél kilenckor leviszed egy hosszabbra - gondolom kilencig, fél tízig eltart - biztos kibírja a nagytestű kutyád reggel hétig. Vidd le nyugodt körülmények között előbb!
2017. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én levinném előbb, utána nyugodtan tudsz aludni.
2017. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!