Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megviseli a kutyát az, ha...

Megviseli a kutyát az, ha néha máshol alszik és mások vannak vele? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Van egy négy hónapos francia bulldogom, akit a barátommal együtt nevelünk, de nem együtt élünk. Néha több napig náluk van, majd megint nálam, sokszor vigyáznak rá. Karácsonyra jön haza velem a szüleimhez, akikkel még nem találkozott. Szeretném otthagyni pár napra, úgy, hogy előtte én is több napig ott leszek vele. Vajon tudni fogja, hogy nem hagytam ott örökre? Bírják ezt a kutyák?

2017. dec. 20. 21:45
 1/10 anonim válasza:
73%
Hát biztos nem ugrik ki a gatyájából örömében, de talán elfogadja. Más választása van? Azért ha lehet legyen neki is egy állandó heéy, amit megszokik, egy állandó rutin. Neki sem hiányzik a stressz. :/
2017. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is meg tudja szokni, csak akkor nagyon pontosan meg kell beszélnetek a nevelési elveket, mert három helyről három félét hallhat, és ez zavaros lesz neki, félő, hogy összességében neveletlen lesz.
2017. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom átérezni, nem vagyok kutya.
2017. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Vigyétek a kosarát, a rongyát, játékait, edényét.

Nem biztos, hogy jót tesz a szocializációjának ez a cigányélet.

Inkább hagyd a barátod szüleinél, azokat és a helyet legalább ismeri.

A kicsi állat is érző lény, nem játékszer!

Ráadásul ez egy eléggé kényes fajta.

2017. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Gondoskodj sok-sok szagmintáról (takarók, a te ruhadarabod stb), akkor meg lesz a biztonságos vacka a kutyusnak. Egyébként még nagyon kicsi, annyira még nem kötődik szerintem hozzátok, és egyébként sem az az egygazdás kutya. Szóval nem lesz semmi baj, főleg, ha lesz valaki, aki agyon ajnározza :)
2017. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen, megviseli!

Ez az ide-oda kalákában nevelés egy kutyának sem tesz jót.

A kicsi állatnak állandóság kell és nyugalom, ha nem akarod, hogy idegbeteg legyen vagy a francia bulldogra jellemzően, nagyon hamar magába forduljon.

2017. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Még a 8 éves kutyát is megviselte, pedig a saját környezetében maradt. Szomszédék etették. De amikor három nappal később hazamentem, a nyakamba ugrott és sírt. Nehezen nyugodott meg.
2017. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem minden kutyát visel meg. Az én kutyám már több helyen is élt a családban és most, hogy már az enyém, így is rendszeresen előfordul, hogy máshol van vagy más látja el és nem igazán látszik rajta, hogy ez stresszelné. Mondjuk ő imádja az embereket, szeret idegenekkel barátkozni és simán engedelmeskedik másnak is, ha én nem szólok bele.
2017. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
a kutya jól érzi magát bárhol, ahol foglalkoznak vele. Ezt a panziós kutyákból szüröm le, halál jó fejek. Amelyik örjöng, meg vonyit, neki szegénykének alapból van problémája, nem amiatt, hogy máshol alszik.
2017. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudni, majd kiderül. Minden kutya más. Mivel még kölyök, és amúgy sem mindig fix helyen van, így talán nem fogja nagyon megviselni.


Az én kutyámat viszont biztos hogy kikészítené, ha másra bízom enni sem akar.

2017. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!