Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dió nagyságú duzzanat, daganat...

Dió nagyságú duzzanat, daganat, a 2 hetes kiskutya hátsó lábán! (csánkján) Mi lehet ez? A másik lába is duzzadt, az szinte az egész! Húzza maga után mindkettőt

Figyelt kérdés
Még az állatorvos sem tudja! Valaki tud erről valamit? Nagyon félek, hogy elveszítem, vagy nyomorék lesz!
2010. jún. 3. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MÁSIK állatorvoshoz vidd el és alaposan vizsgáltasd ki! (röntgen stb.)
2010. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
Már tegnap is megírtuk: Állatorvos! Röntgen, ultrahang... valami csak kiderül. Minél tovább húzod az időt, annál inkább csökkennek az esélyei.
2010. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért írtam ki megint, hátha valaki magára ismer, és leírja tapasztalatait. Tegnap volt orvosnál, holnap megint visszük, sajnos miskolcon van legközelebb állatklinika, de az is messze, nem tudom vállalkozzunk-e ilyen nagy útra a picivel. Csak hihetetlen, hogy soha senkinek nem volt még ilyen, a szakirodalom sem tesz említést ilyenről, átkutattam az egész netet, könyveket, és semmi. Még az állatorvos sem.
2010. jún. 3. 14:00
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Ennyire nem bonyolult. Törés és abból kialakult ödéma. Ezért kell minél előbb klinikára vinni.

Olyanok még a csontjai, hogy pillanatok alatt be is forr de rosszul. Ha nem kezelik, soha nem fog lábra állni.

2010. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!