Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ízesített kutyatáp ivartalanít...

Ízesített kutyatáp ivartalanított kutyának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közepes méretű (12 kg) kutyusomnak szeretnék végre találni egy ideális száraz tápot. Eddig a 'Royal Canin Medium Adult Sterilised' tápot kapta, de nem igazán ízlett neki. Az lenne a kérdésem, hogy létezik valamilyen ízesített (leginkább a bölényesnek örülne) száraztáp, ivartalanított kan kutyák számára? Csirkéset mindenhol látok, de más ízűt sehol. Esetleg Nektek milyen tápok jöttek be, vagy mit ajánlanátok? Előre is köszönöm a válaszokat! :)



#kutya #táp #száraztáp #ivartalaított
2017. dec. 25. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
2017. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi sima brit premium tápot etetünk, ivartalanított nőstény és hím kutyával is, nem volt rá panaszuk, szerencsére nekünk se.
2017. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezt a fajtát néztem, de nem tudom, hogy ez jó lenne-e ivartalanított kutyának :(
2017. dec. 25. 20:16
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt a birt tápot még nem néztem, de meglesem :)
2017. dec. 25. 20:16
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Bármilyen jó minőségű felnőtt tápot adhatsz neki, ez, hogy "ivartalanított kutyáknak" csak lehúzás.
2017. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, de miért lényeges, hogy ivartalanított-e vagy sem?

Egy ivartalanított kutya csak akkor hízik el, ha nem mozog eleget.


[link]

2017. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, erről sokat hallottam ismerősöktől,de nem tudom,ivartalanított eheti-e. Az ízesítés miatt írtam. Amik még jók az Orijen meg a Bozita (ennek van valami rénszarvasos tápja 😊)
2017. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem az elhízással van a gond, hanem azzal, hogy miután ivartalanítva lett vigyázni kell a húgyutakra. A pár éve elhunyt macskánk soha nem kapott ennek az igénynek megfelelő tápot és az élete vége felé már véreset pisilt és több problémája is volt. Azóta nem kockáztatok a tápokkal kapcsolatba.
2017. dec. 25. 20:33
 9/17 A kérdező kommentje:
De köszönöm mindenkinek a tippeket, természetesen megnézem mindegyik tápot, amiket ajánlottatok! :)
2017. dec. 25. 20:34
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kutyáknál nincs ilyen. Nem kell külön táp ivartalanított kutyáknak.
2017. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!