Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segíthetnék ezeknek a...

Hogyan segíthetnék ezeknek a kutyusoknak?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány vagyok ,egészen kicsi korom óta imádom a kutyákat. Nekem is van jelenleg 4 kutyám is. A fejembe vettem ,hogy szeretnék segíteni a menhelyi kutyáknak. Saját , önálló keresetem nyilván nincs ,így anyagilag nem tudok támogatást nyújtani. Esetleg nyáron van az önkéntes munka , de nem tudom , hogy 14 évesen van e erre lehetőség? Vélemények? Hogyan segíthetnék még a kutyusokon? Válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. dec. 26. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Inkább foglalkozz a saját kutyáiddal, mert ha mind a négy kutyáddal normálisan foglalkozol akkor kötve hiszem, hogy marad időd még menhelyeken segíteni is. Persze szép dolog amit akarsz csinálni, de ha már vannak saját kutyáid akkor add meg nekik a lehető legjobbat.
2017. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a közeledben lévő menhelyet tudnád megkérdezni. De kutyasétáltatóknak mindig szoktak örülni.


Viszont azalapján, hogy 4 kutyád van és mégis ilyesmin gondolkozol egy jó tanács, légyszíves fogadd meg. Ne menj menhely közelèbe, televan nagyon szerencsétlen kutyákkal, és ha megfeszülsz se tudsz annyit segíteni, hogy látványos eredményt érj el. Túlfogod vállalni magad és lelkileg belefogsz rokkani. Nem neked való ez még, talán majd pár év múlva. Legyél minél jobb gazdája a 4 kutyádnak és egyenlőre legyen ez elég is.

2017. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!