Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet észrevenni, ha...

Honnan lehet észrevenni, ha hályogosodik a kutyának a szeme?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak rémeket látok, de úgy néz ki, mintha az enyémnek már kezdődne.

2017. dec. 27. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk orvoshoz kellene vinni és tőle megkérdezni...
2017. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül is látszik... Ha a pupilla körül(vagy helyén) fehér folt szerűt látsz, az valószínűleg az. Az én kutyámnak is volt, és teljesen megvakult egyik hónapról a másikra. Amikor teljesen megvakult lett egy pánikrohama, majd egyszer újra is kellett éleszteni. Nem akarok rémeket beszélni, de azért nem ártana, ha hetente ellenőrizné egy állatorvos. Nekünk szerencsénk volt ilyen téren, apukám tudott gyógyszert szerezni, ő is állatorvos. :)
2017. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Persze hogy megnézetem majd az ünnepek után.


Már régóta látom nála, de tüneteket nem tapasztalok.

Csak annyi, hogy a pupillái nem olyan sötétkékek, mint régebben voltak, hanem inkább olyan szürkés kékes színűek.

2017. dec. 27. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok , az szürkehályog. Nem nagy dolog, nem kell kétségbe esni, mennyi idős a kutyus? Mekkora a felület ahol láttad?
2017. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyi idős mert menhelyi. De valószínűleg 10 alatt van valahol. Hivatalosan amúgy 7 éves.


Mindkét pupillája teljes kiterjedésében más színűnek tűnik. Nem olyan mélykék mint régebben volt, hanem szürkésebb árnyalatú amikor rásüt a fény.

De nem vettem észre hogy zavarná valamiben, szóval lehet hogy csak rémeket látok tényleg.

2017. dec. 28. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!