Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutyák általában sokszor...

Kan kutyák általában sokszor megállnak sétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Sokszor pár méterenként megáll hugyozni,ha mondjuk nem a köves úton megyünk,meg jó sokáig kaparja miután elvégezte.Vagy jelöli a területét ezzel? Meg mindig annyira örül,ha kiviszem,hogy húzna előre,de a végén már normálisan sétál,ha kicsit elfáradt. Végén már ti se engeditek,hogy megálljon,ha már nem is kell neki?
2017. dec. 29. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De engedem, mert jelölget. Hadd jelölgessen, bozótokat, villanyoszlopot, ilyesmit nyugodtan. Autót, kerítést, kukát, más "magántulajdont" nem engedek neki jelölni.
2017. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A sétának nem feltétlen az a lényege,hogy meneteljünk előre.Nekem szuka kutyám van,de mindig hagyom szaglászni,jelölni,más kutyákkal barátkozni a séták során.

Viszont ha futni,görkorizni megyünk,akkor tudja,hogy itt a mozgás a lényeg,nem a bóklászás,ilyenkor csak ritkán állunk meg az utcasarkoknál,és tudja,h ilyenkor kell elvégezni a dolgát,szaglászni,stb.

2017. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,én is így vagyok vele,ha autót akar,vagy háznak a falát akkor rászólok,de persze szaglászni engedem.
2017. dec. 29. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan része a sétának, ahol szabadon jelölgethetnek. És van olyan is, amikor nem mehetnek fától fáig, hanem haladunk előre. Emberek közt vagy ha valahova megyünk, akkor nincs 5 méterenként szaglászás és hugyozás.
2017. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha pórázon van, akkor nem engedem 5 percenként megállni. Ha elengedem, akkor szaglászhat és jelölhet. Amúgy szuka, de jelöl. :D
2017. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pórázon soha nem engedem szaglászni. Ha pórázon van, akkor szépen kell jönnie láb mellett, nincs megállás.

Ez alól kivétel a séta elején a pisilés.

Szerencsés helyen lakunk, mert a lakástól 3-5 percre több lehetőség is van, ahol elengedhetem, így nincs is szükség arra, hogy a pórázon is bóklásszon.

2017. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát póráz nélkül azért nem mennék vele.
2017. dec. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!