Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának mennyire számít,...

Kutyának mennyire számít, hogy ki eteti, jobban fogja tisztelni?

Figyelt kérdés

Sajnos korán megyek, legtöbbször nem én etetem.

Apám eddig több tucat állatot vett le a lábáról ezzel, hogy kaját ad nekik.

Nem akaron, hogy fütyüljön rám. Inkább kelek ötkor.


2017. dec. 29. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyire fugg... anyum eteti az en kutyamat Is mindig o etette es hozza jobban ragaszkodik igy 10 evesen. A kicsit is o szokta de o meg nem valasztotta anyut ki kedvencnek ettol (fel eves) renelem nemis fogja.
2017. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számít, de nem ez a döntő. Aki neveli, az lesz a falkavezér.
2017. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokat számít.


Pl. A mamámék kutyája naponta fél órára látott csak engem, mégis már a kezdetektől én voltam az ő szemében a gazdi.


Pedig a nap 24 órájában náluk volt, őket látta, ők etették. Igaz, ezen kívül ők egyáltalán nem foglalkoztak vele, csak én. Szóval hiába jött tőlük a kaja, a kutyának ez abszolút nem számított, sosem tekintett rájuk úgy. Ebből is látszik, hogy a kutyák milyen nagyszerűek, nem vágják magukat hanyatt valaki előtt, csak mert az enni ad nekik. A tiszteletet ki kell érdemelni. A szeretet pedig magától értetődő.


Happy end: a kutyust magamhoz vettem. :)

2017. dec. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kötődésben elég sokat számít, de persze nem csak ezen múlik.
2017. dec. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Szinte semmit. Meg az ugynevezett kotodesi trening sem magat a kaja odaadasat veszi figyelembe, hanem hogy a kutya "csinaljon" erte valamit.


A foglalkozas, a kozos elmeny az, ami erositi kettotok kapcsolatat.


A kunyeralas nem tisztlet. Nyilvan megy apad utan, mert (mint minden kutya) ingyen kaja lehetoseget sejti.

2017. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 intercity válasza:
17%
Aki etetni ahoz fog jobban ragaszkodni,de aki neveli annak fog szót fogadni
2017. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, általában nem én etetem a kutyám, hanem anyukám, de minden más "munkát" én végzek körülötte. Én sétáltatom, nevelem, játszok vele, és ennek köszönhetően mondhatni csak rám hallgat, nekem örül mindig a legjobban, engem követ,stb.

Bár ő nem is az a kutya, akit a hasánál lehet megfogni, meg anuykám amgy nem túl határozott és következetes, szóval valószínűleg ezért.

2017. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!