Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 9 hónapos fajtatiszta labrador kutyám. Kan, kutya(nem tudom mennyire számít a neme).

Tegnap észrevettük a szüleimmel, hogy nyálkás vérpöttyök vannak a székletébe. Nem fosás, szóval nem hiszem, hogy parvó. Semmi baja nincsen ezen kívül, olyan mint általában. Játékos, energikus. Nagyon szereti rágni a fadarabokat és arra gondoltam, hogx lehet lenyelt egy kis darabot, és felsérthette a belét. Minden fát eltüntettem a kertből gyorsan. Azt figyelem még meg, hogy néha-néha a hazában összegubbaszt és nem jön ki csak egy idő múlva, de lehet csak fázik. Mi lehet a baja? Nagyon aggódom! Miért lehet ez? Előre is köszönöm! Sziasztok!



2018. jan. 1. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosról még nem hallottál?
2018. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a kakiban újra ilyenek lesznek, vagy ha a kutya szomorúnak, kedvetlennek, bágyadtabbnak tűnik, gubbaszt, púposít, nincs étvágya, akkor állatorvoshoz kell vinni. (Bármelyik tünet fordul elő a fentiek közül).
2018. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hallottunk, de még várunk 1-2 napot, de ha romlik az állapota egyből elvisszük. Azért nem vittük eddig, mert teljesen energikus, csak a székletével van baj
2018. jan. 1. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne várjatok, doki gyorsan.

Amúgy az enyémnél parazita fertőzéskor volt ilyen.

2018. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma voltunk dokinál, vastagbélgyulladás kezdete volt. Még szerencse, hogy elvittük. Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!