Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kicsit többet...

Szeretnék egy kicsit többet megtudni a Miskolcon található kutyaiskolákról. Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék a tavasszal egy kutyust, mivel úgy hozta az élet, hogy most már időm, energiám, és az anyagiak is megengedik, hogy teljeskörű gazdi legyek végre, ami hatalmas nagy álmom régóta!

Több fajtával is szemezgettem már, mostanában azon vagyok, hogy részletesen utánuk nézzek, melyikőjüknek is lennék a legmegfelelőbb.

Szeretném szakemberre bízni a tanítást, de nagyon kevés véleményt találtam a helyi kutyaiskolákról, nem tudom mennyire van rá kereslet, és hogy hogy is működik mindez... Borsodban nincsenek távolságok, ha esetleg ismertek más sulit, arra is vevő vagyok!

Köszönöm!



2018. jan. 1. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van több iskola Miskolcon, én kettőről tudok, de lehet, hogy van több is, viszont egyiket sem dicsérik, sőt, inkább rosszakat hallottam róluk.
2018. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Esetleg máshol a megyében?

Én nem fogom tudni megtanítani azokat a dolgokat, amit mondjuk egy tisztességes kiképző tudna.

Mezőkövesdet láttam valahol...

Egyébként igen, kettő van itt nálunk.

2018. jan. 2. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én háromról tudok, de személyes tapasztalatom egyikkel sincs (még), így ajánlani nem tudok egyet sem.


Rosszat én is hallottam már, de mondjuk az ilyet el kell osztani kettővel szerintem, mert amíg az ember nem látja és tapasztalja, addig minden lehetséges, meg annak az ellenkezője is. Avagy sok a szimplán csak rosszindulatú ember, borsodban meg pláne.

2018. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha teheted nézz meg egy órát,kérdezz. Az Én kutyaiskolám,Lucky Dog,ezek a sulik leginkább az engedelmességre tanítják a kutyát,de rengeteg sportlehetőség is rejlik bennük. A Miskolci Ebnevelde klikkeres suli,itt a kutyán kívül a gazdit is tanítják.
2018. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!