Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kutya kamaszodása?

Ivartalanított kutya kamaszodása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 3hónapos kan keverék kutyánk. Menhelyi, és csak úgy lehetett elhozni, hogyha majd 6hónapos korában ivartalanítjuk. Amire serdülő lesz, ivartalanítva lesz, így is nagyon nehéz lesz vele? Persze nem azt gondolom, hogy ettől kimaradnak a lázadozások, csak hogy egy kicsit jobb lesz.. Esetleg volt már valakinek ivartalanított serdülő kutyája?

2018. jan. 2. 08:49
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy mikre figyeljek nagyon? Sokat olvastam róla, de örülnék ha leírnátok a tapasztalaitokat
2018. jan. 2. 10:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ivartalanított kutya ugyanúgy kamaszodik, mint az ivaros. A jelleme sem változik meg a műtéttől. Talán kicsivel könnyebben kezelhető.

Nekem két ivartalan kutyám van (szuka-kan) mindkettő 5 hónaposan lett ivartalanítva, de mindkettőnek megvoltak azért a kamaszos lázadásai.

A kannál viszont azonnal megszűnt az, hogy meg akart hágni mindent a párnától a táskáig.

A szukánál semmi változást nem talasztaltam. Viszont bármikor sétálhatunk, nem kell attól félni, hogy épp tüzelni fog, vagy a kan megindul egy tüzelő szuka után, vagy összeveszik egy másik ivaros kannal.

2018. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!