Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vérzik a kutyám füle, mit...

Vérzik a kutyám füle, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Nem kívül, nem úgy néz ki, mint amit megharaptak. Hanem egészen mélyről vérzik. És az egész füle fekete alvadtvérrel van tele. Rázza, meg lógatja a fejét. Mitől lehet szerintetek?

2018. jan. 2. 14:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Állatorvoshoz vidd el sűrgősen!
2018. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon...?

Állatorvos.

2018. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Azonnal orvoshoz vele!!! Dee eddig neked is elkellett volna jutnod magadtól felelős gazdaként !!!
2018. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Na jólvan. Ma nincs nálunk állatorvos nyitva. De aggodom érte. Azt hittem fülzsír csak. De mikor megláttam h az egész füle belül vérzik akkor gondoltam, hogy valami komolyabb lehet.
2018. jan. 2. 14:40
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletet hírből se ismerjük, ugye?
2018. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nincs állatorvos nálatok?? Ember, akkor megfogod és elviszed a következő dokihoz, aki rendel!!


Nem olyan rég volt dettó fülvérzés egy kutyánál facebookon, agyvérzése volt... pár óra alatt el is pusztult...

2018. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nen lehet, hogy patkánymérget evett? Azonnal állatorvos!!
2018. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Istenem add ,hogy az ilyen hülyék ne tartsanak állatot ! Hogyan lehetsz ennyire suta ? Sajnálod de eszedbe nem jutott ,hogy másik orvost keress ? Neharagudj nem vagy felelős gazda ! Nekem lecincálta a kutya a bolhairtos nyakörvét .Párom maradt otthon vele kb 12 állatotvost hivtam fel mert a dobozon nem volt tájékoztató arról nem beszélve ,hogy folyamatosan hányt ... És neked ilyen után nem az az első ,hogy egy orvost keríts? Már rég uton lennék vele másik városba ..
2018. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzá tenném ,hogy éjszakai.müszakban dolgoztam pont mégis megoldottam az orvos problémát este 10 kor!!
2018. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd távolabbi orvoshoz! De ezt miért kell mondani? Mit gonoldolsz, ennyiből itt tudják mi a baja a kutyának?
2018. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!