Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a wilderness...

Mi a véleményetek a wilderness kutyatápról?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Összetevők alapján tetszett (ár/érték arányban), de az én kutyám sajnos nem bírta.
2018. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is jó táp az összetevőit tekintve,ellenben az általam ismert kutyák sem bírták,nem emésztették jól a tápot.(hasmenés,vagy napi 5-6 produktum).
2018. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kistestű kutyusomnak határozottan jót tett, kevesebb és keményebb is a végterméke tőle, jól is lakik kis adaggal is, nem enne állandóan egész nap, van, amikor ott is hagy belőle valamennyit. Nagytestű kutyámnak pedig hasmenése volt tőle, mondjuk majdnem mindegyik táptól, de megtaláltuk az igazit végre. Szerintem jó ez a táp, mindegyiknél előfordul, hogy egyes kutyáknak nem válik be.
2018. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!