Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig várjak egy tápadomány...

Meddig várjak egy tápadomány oda adásával? (többi lent)

Figyelt kérdés

Felvettem a kapcsolatot egy önkéntessel,más dolog miatt.Viszont segíteni szerettem volna nekik így vettem tápot nem sokat 5kg -ot,amennyire futotta,meg mégis legalább középkategóriás és nem olcsó coopos.

4 hete már hogy megvettem és szóltam a csajnak,hogy nálam a táp.MOndta hogy vmelyik önkéntes mindig jár erre fele majd beszél velük és nekik kell oda adnom. Teltek a napok,egy hét után ismét ráírtam,hogy akkor mi legyen. Majd jön ő a központba eljön érte,jelentkezik. Aztán megint eltelt egy hét. Én elején is felajánlottam,hogy elviszem.De azt mondta nem kell. Most legutóbb mondtam neki,hogy elviszem én. Csak beszéljünk meg egy időpontot,nem meloztam így voltak szabadnapjaim, amikor otthon van. Majd jelentkezik,na ez múlthéten volt.

Szóval el sem jön érte és még az sem jó,hogy én elviszem. 4 hete szerintem,hogy nálam van a táp.


Most én nem fogom keresni többet és tárolgatni sem fogom több hónapon keresztül, 1 hónapig tárolom még a tápot és vagy oda adom másnak vagy majd a kutyám megkapja.

Azért nekik szerettem volna,mert segítettek nekünk.

De ha ennyire nincs szükségük tápra akkor ez van. Van menhely amelyik 1 kg tápot is megköszön. Gondoltam hogy majd ha úgy lesz pénzem veszek egy 10-15 kg-os zsákkal is,de ezek után felejtős.


Szerintetek?


2018. jan. 3. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Add oda más menhelynek, nonszensz, hogy még neked kell könyörögni, hogy odaadhasd.
2018. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekik speciel nincsen menhelyük.Önkéntesek és önkéntes befogadóknál vannak a kutyusok.


Viszont nem értem. Írtam,hogy adok tápadományt és örült a csaj,meg mondta minden táp számít köszöni a segítséget. Aztán erre tessék.


Nem baj egy hónapig nálam lesz még. Utána más kapja. Lehet az a baj,hogy csak 5 kg?

2018. jan. 3. 22:26
 3/6 A kérdező kommentje:

5 kg is volt 6 ezer körül,mert középkategóriás.


15 ezrem nem volt most kutyatápra,adományként.


Saját kutyáimra az elmúlt két hónapban elég sok elment. Mégis ezek mellett szerettem volna segíteni az árva kutyákon. De már csak arra gondolok,hogy 5 kg táp nem számít annyira,ha ennyire semmibe veszik.

Bár,hogy én felajánlom,hogy elviszem és úgy mond ez sem jó,hát nem tudom.

2018. jan. 3. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Igazabol szerintem felreerted. Egy menhelyes ossze vissza szaladgal. Annyi allattal egyszerre foglalkozni, papirozni szallitmanyt intezni stb rengeteg melo. Persze hogy orul ha segitesz es nem akar ugraltatni, csak szerintem kimegy a fejebol egyszeruen. Egyszer beallitasz hozzajuk es atadod, lehet megmented egy kutya eletet.
2018. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok beallitani sehova,mert nem menhely. Ahol az onkentes csajszi lakik oda tudom vinni, de pontos cimet nem kaptam,mert ugy beszeltuk kijon a buszhoz elem. Es amugy is honnan tudjam mikor van otthon??

Elozo este megbeszelem vele,hogy holnap jelentkezzen,mikor tudok hozza menni es irja nem tudja hogy lesz otthon majd ir. Vegul nem jelentkezik. Nem hinnem,hogy elfelejti ezeket. 1 honap alatt viszonylag sokat beszeltunk. Furdettem mar neki mentett kolyok kutyat is.Nem csak a tap miatt beszeltunk.Csak tenyleg ez olyan mar,hogy konyorgok meg torom magam hogy adomanyozzak nekik tapot?? Mikor alapjaraton nem kotelezo. Megis szantam ra egy kis penzt es idot,elmentem vettem. Ez esik rosszul. De mindegy,egyszer akarok vegre segiteni erre ez van 😂😂😂😂

2018. jan. 4. 07:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress más menhelyet.

Biztosan van, aki örömmel fogadja.

Egyes "menhelyek" tényleg eléggé elpofátlanodtak:(

2018. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!