Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisallat biztositas megkotese?

Kisallat biztositas megkotese?

Figyelt kérdés
Megkapom ugy a biztositast ha a kutyanak az utobbi ket evben nincs veszettseg elleni oltasa de az idei evre megvan?
2018. jan. 3. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az aktuális üzletkötővel kell megbeszélni. Nekem pl elvárt a kombi oltás beadása is évente.
2018. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod megkapni szerintem. A veszettség elleni oltás beadása az általam eddig nézett összes biztosítónál alapfeltétel, de gyakran a kombinált oltás is.
2018. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem írja elő, hogy évekre visszamenőleg meglegyen, annyit, hogy a biztosítás kötését megelőzően 365 napon belül kapott oltást, és negyedévente féreghajtózva volt.


De a google a barátod, kb 2 perc alatt megtaláltam:

[link]

2. bekezdés, 7-es pont.

2018. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Kíváncsi lennék, hogyan értelmezi ezt a biztosító, mert ugye egy felnőtt állat is betöltötte a hathónapos kort, azokra meg előírja a kölyökkori kombinált oltásokat és egyebeket is. Lehet, hogy csak egy hülye megfogalmazás.
2018. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 10:47

Nem foglalkoznak visszamenőleg azzal, kapott-e kettőt egy éves kora előtt, vagy sem. A kölyöknél csak az oltás hatásossága miatt ismételnek. Ahogy a védőoltásoknál is.

Ha egy kutya egész addigi életében nem kapott veszettségit, de egyszer beoltják, onnantól a kutya védettnek számít 1 évig hivatalosan.

2018. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!