Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius K-9 kutyatáp?

Julius K-9 kutyatáp?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki ezt a tápot? tegnap láttam egy állateledel boltban, de én még nem hallottam róla, neten sem találtam semmit.
2018. jan. 4. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Véletlenül nem Julius gold?
2018. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Julius K-9 egy kutyahám :)
2018. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

#2

Pontosabban egy vállalat aki munka/sport/hobbi kutyás felszerelést gyárt/forgalmaz.

2018. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem K-9 véletlenül? Belenéztem az egyik tápjuk összetételébe, de kukoricával kezdődött, és nem győztek meg. Egy másiknál darált csirkehús volt az első, de rögtön jött utána a kukorica ott is.
2018. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: így inkább magadat minősítsd...

#3 valóban pontosan írta, nem csak kutyahám, hanem sok más kutyás stb. felszerelés is fut ilyen néven, de kutyatáp az pont nincs közöttük


2-es voltam

2018. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

B+ fotózzam le a tápot vagy mi???


Itt a link...


[link]

2018. jan. 4. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
sorry, ez vmi nagyon új táp lehet akkor, de remélem csak az emberekkel vagy ilyen agresszív, a kutyáddal nem :)
2018. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még én sem találkoztam ezzel. Kicsit keresgélve:

Összetevők:

Hús-, és állati összetevok (kacsa húsliszt min.4%, szárnyashúsliszt min. 26%), burgonya, borsó, lencse (vörös, sárga, zöld), cranberrybab, vesebab, lóbab, élelmi rost, F.O.S., körte, spenót, szárított alfalfa, sárgarépa, rozmaring, éleszto, yucca mojave, glükozamin, Anisi fructus, Sambuci flos, Menthae pip.folium, Melissae herba, Urticae folium, Cinnamomi cortex, Cardui mariae fructus.


Beltartalmi értékek:

Nyersfehérje: 25.00%, Zsírok és olajok: 14.00%, Nyersrost: 7.00%, Nyershamu: 8.50%, Nedvességtartalom: max 10.00%


Alapvetően a húsarány elfogadható, de az a sok hüvelyes... lencse, több féle bab... na meg ami a végén van... nekem nem színpatikus. Nem etetnék vele, de ez egyéni vélemény.

2018. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekünk nagyon bevált, persze minden kutyus mást szeret. Innen egész jó áron is lehet rendelni:


[link]


Próbáld ki, aztán a kutyusod döntse el, melyik ízlik neki.

2021. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kis update: továbbra is Julius-K9 táppal etetünk, tenyésztő is javasolta, hogy maradjunk ennél, mert a kutyusom szőrzete fényes, egészséges, emésztése pedig sok más táppal ellentétben most teljesen rendben van.


Hipoallergén bárányosat szoktunk venni, nekünk eddig ez vált be a legjobban.


Akciósan innen szoktam rendelni:

[link]

2022. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!